Kızlar afedersiniz 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kızlar afedersiniz 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar afedersiniz 🤭
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle olmuştu kuşum doktr zorlama sonucu rahminde yara olmuş demsti 1 ay ilişki yâsaklamsti
İnsaAllah hayrli sonuçlar alırsın kuşum 🤗
İnşaAllahh kuzum 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suan
Bende şuan öyleyim cnm korkuyorum kanamam olur diye 😂 peki sen normal mi yoksa sezeryan mi doğum yaptın
Sezeryan doğum yaptım canım 10 ay oldu ama daha önce böyle kanamam falan olmamıştı regl dönemim dışında

Benimde öyle olmuştu kuşum doktr zorlama sonucu rahminde yara olmuş demsti 1 ay ilişki yâsaklamsti
Neden zorluyorsunuzki zorla güzellik olmaz 😄😄😄😄🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlar kusura bakmayın böyle postları çok sevmem ama İnternete ister istemez bakınca kafam allak bullak oluyor Dr Yunanistan'a gitmiş başka Dr gitmek istemedim ilişki sonrası kanama neden kaynaklı olabilir?

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canlar kusura bakmayın böyle postları çok sevmem ama İnternete ister istemez bakınca kafam allak bullak oluyor Dr Yunanistan'a gitmiş başka Dr gitmek istemedim ilişki sonrası kanama neden kaynaklı olabilir?
Inşallah kotu bişey yoktur kuzum benim umarim herşey yolundadır sadece zorlanmadan olmuştur cok geçmiş olsun canım benim ❤🙏🏻

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.