Kizlar aglicam artikkk🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Kizlar aglicam artikkk🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,614 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar aglicam artikkk🥺
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Doktor hangi ilaci werirse wersin idrar yolu enfeksiyonu gecmiyor yanmalarim yuzunden uyuyamiyorum geceleri cok kotuyum napicam ben 😔
Canım şekerli besinler enfeksiyonu besliyor ben 8 ay enfeksiyonla uğraştım en son şekerli olan ne varsa bıraktım öyle kurtuldum benimde kullanmadığım ilaç kalmamıştı bol suyu da ihmal etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım şekerli besinler enfeksiyonu besliyor ben 8 ay enfeksiyonla uğraştım en son şekerli olan ne varsa bıraktım öyle kurtuldum benimde kullanmadığım ilaç kalmamıştı bol suyu da ihmal etme
Bence kişiden kişiye değişiyor canım şeker olayı( tabi şekerli sebze vs var mı o kadar bilgili değilim)ben tatlı türünü bırak çaya şeker bile katan biri değilim ama 2 ay her hafta antibiyotik kullandığım halde gitmedi en son gebe kalınca gitti ama dediğin şey tabiki doğru olabilir doktor bana enfeksiyon çok kuvvetli demişti

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon İçin Dut Kürü

Bir buçuk su bardağı suya 3 yemek kaşığı dut kurusu katıp 7 dakika kaynatın. Ilıyınca aç karnına yudum yudum içiniz.
Sabah Akşam aç karnına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunu ben bir doğal sglıkçı dan öğrenmiştim öneririm
Allah razı olsun denicem💕

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Bence kişiden kişiye değişiyor canım şeker olayı( tabi şekerli sebze vs var mı o kadar bilgili değilim)ben tatlı türünü bırak çaya şeker bile katan biri değilim ama 2 ay her hafta antibiyotik kullandığım halde gitmedi en son gebe kalınca gitti ama dediğin şey tabiki doğru olabilir doktor bana enfeksiyon çok kuvvetli demişti
8 ay anamı ağlattı valla :) ama ben deli gbi de tatlı yerdim belki dediğin gbi kişiden kisiyedir benim enfeksiyonumu desteklenmiştir

...

Moderator
Mod
rank
Doktor hangi ilaci werirse wersin idrar yolu enfeksiyonu gecmiyor yanmalarim yuzunden uyuyamiyorum geceleri cok kotuyum napicam ben 😔
Canım bol bol su iç.Ayaklarını sıcak tut.Bendede ilk aylarda vardı.Okadar su içiyordumki.afedersin tuvaletten çıkamıyordum.Öyle öyle atlattım.

Tüm sayfalar yüklendi.