Kızlar aldığım beşiğin resmini attım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar aldığım beşiğin resmini attım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,143 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aldığım beşiğin resmini attım
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar trendyoldan aldığım beşik geldi babycom marka ben çok beğendim yorumlara aldanıp almıyordum ama Bi öğretmen arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti o da tereddüt ederek almış ama 9 aydır çok memnunmuş sizlere de fikir olsun ❤️
Guzel gunlerde kullanin bebisinizin rahat tatli bol uykusu olsun . Bende ayni besigi kullaniyorum yatagimin yaninda cok rahat oluyor 🤍

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sağol kuzum amin inşallah son 18 gün artık 🙂❤️
hiç bişey kalmamiş bende bugun saglik ocana gittim hemşire dogumuna bişey kalmaniş her an dogum edebilirsin dedi ondan dolayi doktora git muane ol dedi görunuşte 20 gunum var ama ağrilarim artti iyicene ağirlaştim valla sağlikla alalimda kucamiza başka ne isterki insan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Guzel gunlerde kullanin bebisinizin rahat tatli bol uykusu olsun . Bende ayni besigi kullaniyorum yatagimin yaninda cok rahat oluyor 🤍
bende bu hafta eşyalari almaya gidecem alişverişe bakalim işallah guzel seyler alirim 😊oğluşuma

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın kuzum daha iyileri sizin bebişlerinizin olsun inş.❤️
Yarın hastaneye gidecez artık bende alacam artık 29 haftalık olduk inşallah bütün bebişlerimizi bütün evlatlarımız saglıkla sıhhatle büyütürüz kuzum 🤲🤲🤲

hiç bişey kalmamiş bende bugun saglik ocana gittim hemşire dogumuna bişey kalmaniş her an dogum edebilirsin dedi ondan dolayi doktora git muane ol dedi görunuşte 20 gunum var ama ağrilarim artti iyicene ağirlaştim valla sağlikla alalimda kucamiza başka ne isterki insan

bende bu hafta eşyalari almaya gidecem alişverişe bakalim işallah guzel seyler alirim 😊oğluşuma
Allahım bir avazda kurtarsın sancıda kurtarsın

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank

Canım valla normal doğum olsa 3 Aralık da sezeryan olduğu için 15 kasım dedi dr bakalım pazartesi kontrol var tam belli olur herhalde❤️ sağolasın Allah razı olsun inşallah daha güzelleri oğluşunun olur sağlıkla gelsin paşa ❤️❤️

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar trendyoldan aldığım beşik geldi babycom marka ben çok beğendim yorumlara aldanıp almıyordum ama Bi öğretmen arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti o da tereddüt ederek almış ama 9 aydır çok memnunmuş sizlere de fikir olsun ❤️
Ay çok şirin sağlıkla içine gelsin uyusun kuzucuk ben de pempebe beyazını aldım bunun benzeri dikkat Bebek varda

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Yarın hastaneye gidecez artık bende alacam artık 29 haftalık olduk inşallah bütün bebişlerimizi bütün evlatlarımız saglıkla sıhhatle büyütürüz kuzum 🤲🤲🤲

Allahım bir avazda kurtarsın sancıda kurtarsın
Bende 30 da başladım yavaş yavaş almaya kuzum. Aminnn Rabbim cümlemize hayırlı evlatlar nasip etsin sağ sağlim

Ay çok şirin sağlıkla içine gelsin uyusun kuzucuk ben de pempebe beyazını aldım bunun benzeri dikkat Bebek varda
Amin kuzum sağol bende pembe beyaz baktım balinalı yastığı falan vardı sonra dedim krem rengi olsun bari daha fresh durur ne bilim işte aldım kuzum sende hayırlı olsun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar