Kızlar aldığım beşiğin resmini attım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar aldığım beşiğin resmini attım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,146 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar aldığım beşiğin resmini attım
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzelmiş için de uyusun da büyüsün 👑 prenses 🥰👼🤗
Amin kuzum sağol daha iyileri senin olsun ❤️❤️❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim cinsiyet meselesi var biliyorsun yarın özele gidecem 😂😂😂
Aynen çıkmazlarda oluyor insan ben neler çektim yaa 🙈 olsun kuzum sağlıklı olsunda kızı erkeği yok bu işin Allah hayırlı Salih kul olmasını nasip etsin.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar trendyoldan aldığım beşik geldi babycom marka ben çok beğendim yorumlara aldanıp almıyordum ama Bi öğretmen arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti o da tereddüt ederek almış ama 9 aydır çok memnunmuş sizlere de fikir olsun ❤️
Hayırlı olsun canım evet bende bunun beyazını almıştım 7 aylık oldu oğlum hala geceleri içinde uyuyor

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar trendyoldan aldığım beşik geldi babycom marka ben çok beğendim yorumlara aldanıp almıyordum ama Bi öğretmen arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti o da tereddüt ederek almış ama 9 aydır çok memnunmuş sizlere de fikir olsun ❤️
Allah hayırlı etsin inşallah canım güle güle kullan sağlıklı doğumun olsun inşallah bebeğin size bereket getirsin huzur ve mutluluk dolu yıllarınız olsun inşallah

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Allah hayırlı etsin inşallah canım güle güle kullan sağlıklı doğumun olsun inşallah bebeğin size bereket getirsin huzur ve mutluluk dolu yıllarınız olsun inşallah
Akuzum Amin Allah razı olsun rabbim seninde bebeğini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin daha iyileri sizlerin olsun inş ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tekerleklerini ayarlayıp sabitleyince ses yapmıyor canım yapmadığın takdirde ses yapıyor
Kuzum tekerlek yok içinden çıkmadı bende yazdım ama trendyoldaki resimlerinde de teker yoktu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar