Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde sümeyra.gkck21❤️😍 tarafından oluşturulan Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,062 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar Allah Rızası İçin Dua Edin😭😭
Konbuyu başlatan sümeyra.gkck21❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Canim
Şuan o kadar ağlıyorum ki nefesim kesiliyor kalbimel sıkışıyor hani sizlerde bilen biliyor ailemin hiçbir ile konuşmuyorum sadece kız kardesimle konuşuyorum bana mesaj attı şimdi en büyük ablam 2 çocuğu var eşi cezaevinde biri 7 biri bir yaşında kanser teşhisi konulmus o kadar üzüldüm ki ablama çok kırgınım ama yinede iki evladı var çok küçük ne olur dua edin yalvarıyorum size 😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabahtan beri emar cihazın içindeymiş bekliyoruz diyor babam diğer ablamda yanındaymis hastanede
Cok uzuldum rabbim kimseye evlat acisi ile sinamasin rabbim sifa versin insallah esi de bir an once cikar ya

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Şuan o kadar ağlıyorum ki nefesim kesiliyor kalbimel sıkışıyor hani sizlerde bilen biliyor ailemin hiçbir ile konuşmuyorum sadece kız kardesimle konuşuyorum bana mesaj attı şimdi en büyük ablam 2 çocuğu var eşi cezaevinde biri 7 biri bir yaşında kanser teşhisi konulmus o kadar üzüldüm ki ablama çok kırgınım ama yinede iki evladı var çok küçük ne olur dua edin yalvarıyorum size 😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🙏🙏

Sabahtan beri emar cihazın içindeymiş bekliyoruz diyor babam diğer ablamda yanındaymis hastanede
Rabbim tez zamanda şifa verir 😥allah yardımcısı olsun ablanin babalarına biran önce kavuşurlar çıkar inş 🙏

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Allah kurtarsın canim eşini cocuklarinin yüzüne bakarda Allah çıkar İnsAllah
Amin sağol canım

Aynen öyle canım inşallah eşi çıksa bir düzen kurulur o çocuklar ordan oraya perişan oldu
Seçimden önce yasa var diye biliyorum kuzum inşallah eniştenide etkiler

Yaa kıyamam sana 😔🤲 inşallah tez vakitte eşinle kavuşursunuz

Yaa üzücü bir durum seninki neden geri çekmediniz.sikayeti bende aynı durumu yaşadım şikayet ettim sonra barıştık evine geri dönünce gidip geri aldım şikayeti uzaklaştırma da almıştım
Ben şikayeti geç çektiğim için geç kaldım ceza kesinleşmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar