Kızlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kızlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ondansa eğer dikkat ederim canım , iyi işte Ayşem biraz düzeldi ama işte içimden mutluluğu söküp aldılar sanki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım 🙏 kuzum hastalığı takmıyorum ama içimde hep kötü bı his var kendimi hiç ihi hissetmiyorum yorgunluk bitkinlik tuhaf bir durumdayım Allah yardımcımız olsun inşallah 🤲

Evet canım karnım ağrıyor özellikle rahmim de hep bi baskı var sanki doğum yapıyor gibiyim oturunca zorlanıyorum
Amin amin inşallah canım benim inşallah 💜 kuzu bende hep öyleyim hep mutsuz umutsuz hayata karşı bakış açım bile mutsuz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ahahhahaha yaa bunda bende acıkıyorum ama dediğim gibi canım hiç bir şey istemiyor bu seferde açlık başıma vuruyor ağrı çoğalıyor
Bende aynıydım canım acıkırdım ama hiçbir şey yiyemezdim aşırı mide bulantım vardı canım hiçbir şey çekmezdi ve buda seninde dediğin gibi baş ağrısına yol açardı rabbim yardımcın olsun inşallah canım dikkat et kadın olmak çok zor valla

Amin amin inşallah canım benim inşallah 💜 kuzu bende hep öyleyim hep mutsuz umutsuz hayata karşı bakış açım bile mutsuz
🤲🤲🥰 Neden öyleyiz ya, kadın olarak tüm sorumlulukları üstümüze yıkıyorlar ve sanırım bı süre sonra bu bize ağır geliyor canım Allah hepimize gönül ferahlığı versin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende aynıydım canım acıkırdım ama hiçbir şey yiyemezdim aşırı mide bulantım vardı canım hiçbir şey çekmezdi ve buda seninde dediğin gibi baş ağrısına yol açardı rabbim yardımcın olsun inşallah canım dikkat et kadın olmak çok zor valla

🤲🤲🥰 Neden öyleyiz ya, kadın olarak tüm sorumlulukları üstümüze yıkıyorlar ve sanırım bı süre sonra bu bize ağır geliyor canım Allah hepimize gönül ferahlığı versin inşallah
Valla zor kuzum . Artık eşime her eve geldiğinde nasılsın diye sorunca baş ağrısı demekten ben bile bıktım 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Valla zor kuzum . Artık eşime her eve geldiğinde nasılsın diye sorunca baş ağrısı demekten ben bile bıktım 😂😂
Ay valla insan artık hastayım demekten utanıyor , artık yapacak bişey yok dayanacak siniz, illa da ikinci çocuk ikinci çocuk diye tutturan oymuş artık bı zahmet buna da katlansın yani😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay valla insan artık hastayım demekten utanıyor , artık yapacak bişey yok dayanacak siniz, illa da ikinci çocuk ikinci çocuk diye tutturan oymuş artık bı zahmet buna da katlansın yani😂😂
Ahahha sağolsun katlanıyor hatta artık günde bir çeşit yemek yapıyorum ona bile laf etmiyor Allah razı olsun kız 2 haftadır cidden aşıeı kötüyüm ya 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
A
Niye öyle acaba inanır mısın bende de öyle oluyor hep 😏
Al benden de o kadar hep ruh halim o 😏

Amin amin amin

inşallah canım benim inşallah 💜 evet tam da o yüzden belki de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ahahha sağolsun katlanıyor hatta artık günde bir çeşit yemek yapıyorum ona bile laf etmiyor Allah razı olsun kız 2 haftadır cidden aşıeı kötüyüm ya 😂😂
Sağolsun yaa😂😂 ona yaptığına da dua etsin bence ben hiç yapamıyor dum 😂 kız insan ay geçtikçe iyi olur sende başta iyi sonlara doğru kötü oluyon sende hep tam tersi oluyor 😂😂

A

Amin amin amin

A

Amin amin amin

Aynn canım