Kızlar bana acil bakın 😵

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar bana acil bakın 😵 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,707 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bana acil bakın 😵
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum gittim doktor bana netleştirecek birşey demedi valla bildiğim şüphelendiğim şeyleri söyledi 15 değer gebelik değeridir rahim kalınlaşmış hamilede olabilirsin regl de olabilirsin dedi değer düşük kimyasalda olabilir dedi kan aldı gönderdi tekrardan bişey söylemedi yani 😂😂😂
Rabbim hayırlısı ne ise onu versin inşallah kuzum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ha 1 yıl önce ha 1 yıl sonra ne fark eder doğur gitsin zaten olan olmuş de😅
İyi diyosun hoş diyosun canım uraz biraz sakin bir çocuk olsa hiç düşünmem ama gerçekten size urazı yazarak anlatmam mümkün değil görmeniz lazım yaşamanız lazım evime oturmaya gelen urazın hareketinden yorulup kaçmak istiyor şuan sabit durma rekoru 15 saniye sadece meme emerken bile göğsümde takla atıyor çocuk gece uykusu desen yok hala gece en az 4 kere kalkıyor bazen bi bakıyorum geçmiş salona karanlıkta araba sürüyor falan yani biraz sakin olsa inan ki patlatırım peşine bir tane 😵

İyi diyosun hoş diyosun canım uraz biraz sakin bir çocuk olsa hiç düşünmem ama gerçekten size urazı yazarak anlatmam mümkün değil görmeniz lazım yaşamanız lazım evime oturmaya gelen urazın hareketinden yorulup kaçmak istiyor şuan sabit durma rekoru 15 saniye sadece meme emerken bile göğsümde takla atıyor çocuk gece uykusu desen yok hala gece en az 4 kere kalkıyor bazen bi bakıyorum geçmiş salona karanlıkta araba sürüyor falan yani biraz sakin olsa inan ki patlatırım peşine bir tane 😵
En yaramaz kimin çocuğu yarışı yapmak istemiyorum ama bırak eve gelen misafirlerin kaçmasını ben bile kendi evimden kaçmak istiyorum bazen mutfağın balkonuna saklaniyorum biraz kafa dinliyim diye ama orayı da keşfetti zalımın oğlu 🚽 bile biriktirip akşamları kocam işten gelince gidiyorum kız orda bile rahat yok hicbirsey yapamazsa kapıyı kırıyor😃😂😂😁😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar