Kızlar bana acil bakın 😵

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar bana acil bakın 😵 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,707 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bana acil bakın 😵
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
15 çıktı sonuç referans değerinin üstünde ama yumurtlama gününe bakarsak çok düşük gebelik oluşsaydı 50 100 arasında olurdu hesaplarıma göre bu regl dönemimde LH çok yükseldi demekki bence gebelik yok
[/QUOT
Gebelik var o zaman kuzum 3 haftalik hemen hemen daha çok küçük olduğu için sonuç öyle peki doktora filan gösterdinmi sonucu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kız sonuç 15 nasıl 3 haftalık anlamadım ki mesela urazda 620 çıkmıştı sonucum doktora gittiğimizde kese var henüz bebek yok 4 haftalıksın demişti sonra 1500 e çıkınca bebeği görmüştü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi hayırlısı inşallah canımb hayrlı haber lerbekliyorum
Öteki mesajını cevaplamıyor nedense site buna atayım dur 😂😂

Kız sonuç 15 nasıl 3 haftalık anlamadım ki mesela urazda 620 çıkmıştı sonucum doktora gittiğimizde kese var henüz bebek yok 4 haftalıksın demişti sonra 1500 e çıkınca bebeği görmüştü doktordan randevu aldım ayın 2 sine 3 gaftalık gebelikte daha yüksek olması gerekmiyor mu

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız sonuç 15 nasıl 3 haftalık anlamadım ki mesela urazda 620 çıkmıştı sonucum doktora gittiğimizde kese var henüz bebek yok 4 haftalıksın demişti sonra 1500 e çıkınca bebeği görmüştü

Öteki mesajını cevaplamıyor nedense site buna atayım dur 😂😂

Kız sonuç 15 nasıl 3 haftalık anlamadım ki mesela urazda 620 çıkmıştı sonucum doktora gittiğimizde kese var henüz bebek yok 4 haftalıksın demişti sonra 1500 e çıkınca bebeği görmüştü doktordan randevu aldım ayın 2 sine 3 gaftalık gebelikte daha yüksek olması gerekmiyor mu
😁😁 Sonuç 5 ila 50 arası 3. Hafta olarak hesaplanıyor canım 😁

Doktora gösterdinmi sonucu sen canım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar