Kızlar bana acil bakın 😵

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar bana acil bakın 😵 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,690 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bana acil bakın 😵
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar ocağınıza düştüm bana yardım edin. Ben en son 27 kasım 3 aralık arası regl oldum sonrada 24 aralıkta regl oldum ama bu 4 gün hatta 4 buçuk gün falan sürdü ve her zamanki gibi yoğun değildi ama yerleşme kanamasını araştırıyorum işte kahverengi olur az olur pembemsi olur falan yazıyor 1 2 pedi geçmez diyor internette ben normal oldum bildiğin ama şuan test çift çizgi veriyor regl kısa sürdü diye şüpheye düşüp yaptım regl biteli 2 gün oldu çünkü yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir bilen varsa tecrübesini paylaşsın benle kuzucuklarım 😶
nasilsin canim nerelerdeesin

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kız regl oldum ben bildiğin şakır şakır regl oldum 2 gün önce bitti nerden geldiyse aklıma test yaptım şimdi bi daha yaptım hemen 2. Çizgi çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben şeyden şüpheleniyorum hani regl öncesi beta yükseliyor ya acaba regl biterkende yükselir mi acaba vay arkafaş ne arada kaldım yaa
Canım benim arkadaşım her iki gebeliğinde de ilk adetini gördü diye hiç anlamadı doktora gidene kadar

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim arkadaşım her iki gebeliğinde de ilk adetini gördü diye hiç anlamadı doktora gidene kadar
Canım normal bir adet mi gördü peki yanı demek istediğim gebelik haricinde bir zamandan ayırt edilemeyecek şekildemiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kecmis olsin canjm
Saol canım benim sen nasılsın minik kuş nasıl büyüdü mü cilvelendi mi 😍

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ocağınıza düştüm bana yardım edin. Ben en son 27 kasım 3 aralık arası regl oldum sonrada 24 aralıkta regl oldum ama bu 4 gün hatta 4 buçuk gün falan sürdü ve her zamanki gibi yoğun değildi ama yerleşme kanamasını araştırıyorum işte kahverengi olur az olur pembemsi olur falan yazıyor 1 2 pedi geçmez diyor internette ben normal oldum bildiğin ama şuan test çift çizgi veriyor regl kısa sürdü diye şüpheye düşüp yaptım regl biteli 2 gün oldu çünkü yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir bilen varsa tecrübesini paylaşsın benle kuzucuklarım 😶
Evde yapılan testler kafa karışıklığından başka birşey değil canım en iyisi kan kan vermek net sonuç. Bu arada hamileyken normal regl görende var. Hakkında hayırlısı olsun. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Naislsin begümum gelmene sevindim canım özledik seni bu arada hakkında hayırlısı olsun canim ❤️🥰🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah🤲

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Naislsin begümum gelmene sevindim canım özledik seni bu arada hakkında hayırlısı olsun canim ❤️🥰🤲
Saol canım benim telefon servisteydi benim oğlan kırdı. Uzun süredirde zaten sadece girip okuyup çıkıyordum şimdi böyle bişey görünce dedim hemen kızlara sorayım belkş yaşayan bilen vardır diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar