Kızlar bana acil bakın 😵

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar bana acil bakın 😵 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,683 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar bana acil bakın 😵
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal bir adet mi gördü peki yanı demek istediğim gebelik haricinde bir zamandan ayırt edilemeyecek şekildemiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol canım benim sen nasılsın minik kuş nasıl büyüdü mü cilvelendi mi 😍
Evet canım gebelik dışındaki dönemlerle aynıymış o yüzden anlamamış gebe olduğunu 🤷

Kızlar ocağınıza düştüm bana yardım edin. Ben en son 27 kasım 3 aralık arası regl oldum sonrada 24 aralıkta regl oldum ama bu 4 gün hatta 4 buçuk gün falan sürdü ve her zamanki gibi yoğun değildi ama yerleşme kanamasını araştırıyorum işte kahverengi olur az olur pembemsi olur falan yazıyor 1 2 pedi geçmez diyor internette ben normal oldum bildiğin ama şuan test çift çizgi veriyor regl kısa sürdü diye şüpheye düşüp yaptım regl biteli 2 gün oldu çünkü yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir bilen varsa tecrübesini paylaşsın benle kuzucuklarım 😶
Hayırlı olsun iki bebek arasini çok açmayan anneler grubumuza hoş geldin kuzum 😍 darısı diğer adaylrımıza😅😅😅
Begüm gerçi senin oğlan baya büyüdü ya sen arayı açtın aslında 🤔😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ocağınıza düştüm bana yardım edin. Ben en son 27 kasım 3 aralık arası regl oldum sonrada 24 aralıkta regl oldum ama bu 4 gün hatta 4 buçuk gün falan sürdü ve her zamanki gibi yoğun değildi ama yerleşme kanamasını araştırıyorum işte kahverengi olur az olur pembemsi olur falan yazıyor 1 2 pedi geçmez diyor internette ben normal oldum bildiğin ama şuan test çift çizgi veriyor regl kısa sürdü diye şüpheye düşüp yaptım regl biteli 2 gün oldu çünkü yani bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir bilen varsa tecrübesini paylaşsın benle kuzucuklarım 😶
Üstüne görme diye bişey de gebelikte kuzum hayırlısı olsun inşaallah de diyeyim kan testi de ver kesin sonuç için

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebisin daha cok kucuk Allah kismet etmiş hayirli olsun diyelim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar