"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,586 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ben biliyorum çünki ikimizde istediğimiz olsun diyoruz ikimizde aynı huydayız kısacası bı laf vardı neydi iki düdük bı arada ötmezmi ne onun gibi işte 🤣😃
Aynen iki cambaz bir ipte oynamaz gbi 😀 bizde öyleyiz kuzum çok aşırı gün boyu evdeysek kavgasız asla geçmez o yüzden keşke bir yerr gitsek dedim onada para yok dedi 😀

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Apandist olsa ama bir günden fazla duramazsın. Ki ya annemden biliyorum ağrı bir anda başladı kadın 2 gün çekti en son gitti ki patlamaya gelmiş 🤦🏻‍♀️. İnşallah ikiside değildir diyelim canım
Oo 🫣 yok aman o eksik kalsın gittim hastaneye anlattım sorunu çok önemli olduğunu düşünmüyorum ama cuma günü gelince hatırlat ultrasondan bakalım dedi spiral için de adet olmadım daha hamilelik testi yapıldı kandan eşim sormaya bile korkuyordu sonucu 🤣🤣🤣 en son negatif çıktı dedim ohhh deyişini yazmakla tarif edemem yaşayan bilir 🤣🤣🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oo 🫣 yok aman o eksik kalsın gittim hastaneye anlattım sorunu çok önemli olduğunu düşünmüyorum ama cuma günü gelince hatırlat ultrasondan bakalım dedi spiral için de adet olmadım daha hamilelik testi yapıldı kandan eşim sormaya bile korkuyordu sonucu 🤣🤣🤣 en son negatif çıktı dedim ohhh deyişini yazmakla tarif edemem yaşayan bilir 🤣🤣🤣🤣🤣
Ajahaha 😂😂iyi canım usg de temiz çıkar inşallah 🙏🏻. Bizede haber ver usg sonucunu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Screenshot_2024-04-03-22-55-02-46_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
oğluma böyle takım kendimede bu elbiseden aldım ama Antalya'ya tatile gideceğiz orda giyeriz artık

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar