"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,590 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Kıyafet Aldınız Mı Kendinizede Neler Aldınız Bayram Şekerleriyle Nerelere Gitceksiniz Neler Yapacaksınız 🍬🍬🍬🍫
Valah canim ben daha bişey almadım bu akşam bakmaya gidecem😂 kaynanamada gelecek nasıl geçecek bilmiyom😄 şimdiden kolay gelsin banaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleyküm selam canım benim için bayram çocuklukta kaldı ne içimde bi heyecan ne sevinç sıradan bir gün 🥺babam sağken güzeldi hepimizi arefe günü toplayıp kasabaya getirirdi bayramlık alırdı bize rengarenk ayakkabı toka hepsini uydurup alırdı 😢sonra markete gidip bayram şekeri alırdık tek tek tattırirdi hangisi güzelse onu alalım diye heyecandan sabaha kadar gözümüze uyku girmezdi sabah ezaniyla kalkıp hazırlanırdik anne babanın bayramını kutlayıp kahvaltı bile etmeden erkenden şeker toplamaya giderdik.hey gidi günler ahh eski günler 🥲 şu an annem yaşıyor ama burda deil yazları geliyor kışın İstanbuldalar bende ne bayramlık aldım nede bayram temizliği 🥰bayrama iki gün kala köye kaynanama gidiyoruz canım bi hafta kalıp döneriz sonra havalar duzelirse temizligimi o zaman yaparım inşallah
Kiz içimi mahfetin rabbim cennet eylesin canim hepimiz bir gün gideceğiz sevdiklerinizin yanına 😘😘 şuan sadece mutluluğunu çocuklarını düşün gelecegi düşün♥️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım rahmet eylesin inşallah canım benim
Allah razı olsun canım ❤️

Valah canim ben daha bişey almadım bu akşam bakmaya gidecem😂 kaynanamada gelecek nasıl geçecek bilmiyom😄 şimdiden kolay gelsin banaa

Kiz içimi mahfetin rabbim cennet eylesin canim hepimiz bir gün gideceğiz sevdiklerinizin yanına 😘😘 şuan sadece mutluluğunu çocuklarını düşün gelecegi düşün♥️
Çocuklarım var onlarla güzel tabi ama anne babanın yerini kimse tutamaz 🥺🥴içim çok buruk her güzel şey çocuklukta kaldı...

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah razı olsun canım ❤️

Çocuklarım var onlarla güzel tabi ama anne babanın yerini kimse tutamaz 🥺🥴içim çok buruk her güzel şey çocuklukta kaldı...
Sendende canım benim ❤️
Ne yapıyorsun nasılsın

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sendende canım benim ❤️
Ne yapıyorsun nasılsın
Kaç gündür hep davetlere gittik misafir ağırladım evim çok kirliydi dip köşe temizlik yaptım toparladım şimdi çocukları uyuttum bendemi biraz dinlensem diye düşünüyorum 🥰ama daha yemege de karar vermedim bilemedim bugün de öyle bi acıktım ki sorma 🥴sen ne yapıyorsun nasilsin

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım 🤣🤣🤣sağlık ocağı ücretsiz prezervatif veriyor onu da kullanmıyor en iyisi bizim korunmamız ben de spiral istiyorum çünkü herkesin vücudu aynı tepkiyi göstermiyor

Burada coook sıcak 2 gündur ya😵‍💫😵‍💫
Ay bu erkeklerin keyfi yüzünden çizilen takılan kesilen hep biz oluyoruz be

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kaç gündür hep davetlere gittik misafir ağırladım evim çok kirliydi dip köşe temizlik yaptım toparladım şimdi çocukları uyuttum bendemi biraz dinlensem diye düşünüyorum 🥰ama daha yemege de karar vermedim bilemedim bugün de öyle bi acıktım ki sorma 🥴sen ne yapıyorsun nasilsin
Kolay gelsin canım benim dinlen sende kendine daha erken
Bende yemek hazırlığı işte misafirim var bugün öyle yemek yapıyorum
Çocuklar nasıllar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin canım benim dinlen sende kendine daha erken
Bende yemek hazırlığı işte misafirim var bugün öyle yemek yapıyorum
Çocuklar nasıllar
İyiler Allah razı olsun canım sanada kolay gelsin çocuklar da iyiler ellerinden öperler🥰 seninkiler nasıllar

Aynen bende 😂😂 kızım geldi anne çok sıcak dedi çıkarttım giydirdim
Ay gamze büyük kızım artık tek başına WC ye gidiyor geceleyin bile uykusuna uyanıp anne çişim geliyor diyor altına bez bağladım için altına bez var kızıma altına yap diyorum yine de yapmıyor bezini çıkartıyor gidiyor çişini yapıyor yine geliyor yatağa ilk günden beri hiç zorlanmadim ya bu kadar kolay olacağını düşünmemistim

Aynen kırmızı paketli Benimki de bir de 2 aylık verdi 😂😂😂😂 sanki hamile kalsak onlar Bizim çocuğumuza bakacak
Onlar bizden daha çok korkuyor🤣🤣ben ikinciye hamile kalınca hemşire öyle bi tepki verdiki hiç mi acimadin bu çocuğa diyo 🥴yazık günah ee dedim napim oldu işte diyo bize gelseydin biz sana bi yöntem önerirdik dedim artık geç oldu o tren çoktan kalktı el salla dedim🤣🤣🤣

İyiler Allah razı olsun canım sanada kolay gelsin çocuklar da iyiler ellerinden öperler🥰 seninkiler nasıllar

Onlar bizden daha çok korkuyor🤣🤣ben ikinciye hamile kalınca hemşire öyle bi tepki verdiki hiç mi acimadin bu çocuğa diyo 🥴yazık günah ee dedim napim oldu işte diyo bize gelseydin biz sana bi yöntem önerirdik dedim artık geç oldu o tren çoktan kalktı el salla dedim🤣🤣🤣
Ne güzel ya kızın kaç yaşındaydı benimki bi türlü ogrenemedi vallahi artık anam ağladı ya 🥴🥴 oruç olduğumdan beri de uzanmaya korkar oldum çünkü biraz geç götürsem altına yapmış oluyo🥴🥴

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ne güzel ya kızın kaç yaşındaydı benimki bi türlü ogrenemedi vallahi artık anam ağladı ya 🥴🥴 oruç olduğumdan beri de uzanmaya korkar oldum çünkü biraz geç götürsem altına yapmış oluyo🥴🥴
Sagol canım benim uyuyorlar şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar