"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,390 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bende istiyorum araba dedim eşim hem kapartaci hemde araba alıp satıyor bazende kazalı araba alıp satıyor kapımda 3 araba var öyle ticaret için vermiyor 3 4 senelik de ehliyetim var valla kendin bilirsin dedim iki çocukta pes pes okula gidicek işi gücü bırakır gidersin dedim valla ben götürmem yada bana bir tane kazalı araba al yap bana özel olsun dedim oda tamam dedi ama hadi bakalim😀
Daha ne kız valla bn olsam hiç minnet etmem daha 🤣

Allah iyilik birtanem bende şükür iyiyim teyzesi oyun oynuyor
Op benim için paşayı keşke senin yakınında olsaydım🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir çok kişi izle.yuz yüze gelmeyi çok.isterdim🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Op benim için paşayı keşke senin yakınında olsaydım🥺

Canim benim bendde çok isterdim 😔

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Daha ne kız valla bn olsam hiç minnet etmem daha 🤣
Valla değişik kocam bnm ama dün arabada bir sıkıntı çıktı çoluk çocuk yolda kaldık akude sıkıntı çıktı mecburen tanıdık çağırdık herkes tatilde olduğu için ehliyetsiz elemanı var araba kullanıyor ama ehliyeti henüz yok onu çağırdı dönüş yolunda çevirme denk gelmesin mi dedim ben çevirmeyi geçene kdar sürerim sonra devam eder o yoluna diye çocuklar var diye kabul 3tmedi 😀 cevirmwdi durdurdu bizi de rahimide oda arkamızdan geliyordu ehliyeti yok diye bağlayalım dediler eşim yalvar yakar Bn çağırdım çocuğun sucu yok diye komutan da öyle bir sert ki banane dedi bari bağlama ceza yaz adam bu arabayla babası köye gidicek dedi sonra 20 milyar ceza yazdılar daha sonra çocuk kullanamaz ehliyetli biri gelsin dedi eşim dedi sen kullan hanindedim çocuklar var di dedim neyse çocuğa kiyamadim sürdüm baya ay ne özlemişim.var ya 3 4 taktım gidiyordum eşim aradı dur tamam yeter çek kenara dedi la dedim.tam video cekicektim ne durdurdun dedi çoluk çocuk arabada diye 😀 ben kendime guveniyorum dedim indirdi beni

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Valla değişik kocam bnm ama dün arabada bir sıkıntı çıktı çoluk çocuk yolda kaldık akude sıkıntı çıktı mecburen tanıdık çağırdık herkes tatilde olduğu için ehliyetsiz elemanı var araba kullanıyor ama ehliyeti henüz yok onu çağırdı dönüş yolunda çevirme denk gelmesin mi dedim ben çevirmeyi geçene kdar sürerim sonra devam eder o yoluna diye çocuklar var diye kabul 3tmedi 😀 cevirmwdi durdurdu bizi de rahimide oda arkamızdan geliyordu ehliyeti yok diye bağlayalım dediler eşim yalvar yakar Bn çağırdım çocuğun sucu yok diye komutan da öyle bir sert ki banane dedi bari bağlama ceza yaz adam bu arabayla babası köye gidicek dedi sonra 20 milyar ceza yazdılar daha sonra çocuk kullanamaz ehliyetli biri gelsin dedi eşim dedi sen kullan hanindedim çocuklar var di dedim neyse çocuğa kiyamadim sürdüm baya ay ne özlemişim.var ya 3 4 taktım gidiyordum eşim aradı dur tamam yeter çek kenara dedi la dedim.tam video cekicektim ne durdurdun dedi çoluk çocuk arabada diye 😀 ben kendime guveniyorum dedim indirdi beni
Ciddimi sin kötü olmuş valla 😃

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ciddimi sin kötü olmuş valla 😃
Oh iyi oldu valla giden parayada üzülmedim valla ben dedim ona guvenmedi cezayi yiyince ehliyetli birini bulamayınca mecbur kaldı 😀 bende çocuğa kıyamadım kiz yeminle öyle sesi Titreyerek yengem sen kullanirmisin ne olur diyince dayanamadım sürdüm ama var ya aşırı özlemişim ya araba kullanamiyi eşim basinin etini yedim yol boyu valla 😀😀

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Oh iyi oldu valla giden parayada üzülmedim valla ben dedim ona guvenmedi cezayi yiyince ehliyetli birini bulamayınca mecbur kaldı 😀 bende çocuğa kıyamadım kiz yeminle öyle sesi Titreyerek yengem sen kullanirmisin ne olur diyince dayanamadım sürdüm ama var ya aşırı özlemişim ya araba kullanamiyi eşim basinin etini yedim yol boyu valla 😀😀
Ehliyetin varsa bide kendine güveniyosan kullanmalısın bnce unutursun sonra 😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar