"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,259 kez görüntülenmiş, 185 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Bayramda Neler Yapıyorsunuz Nerelere Gitceksiniz🤗🤗🤗🤩
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok haklısın canım . İnsan insanın düşmanı oldu artık Rabbinden başka kimin varki şu yaşlı dünyada. İnsanların şerrinden Allah'a sığınırım 🤲 Çok incindi yüreğim daha da toparlanmaz, bu aralar büyük kararlar alacam sanırım 🥺ne kadar istemesem de kendimi buna mecbur hissediyorum 😟😥. Çok sağol canım biliyorum sende iyiki varsın ve sende benim için çok değerlisin 🌹
Ne zaman anlatmak istersen dinlerim mariyam bugün hiç iyi değilim mezarlığa gittim oğlumun yanına eskisi gibi yıkıldım kalbim sızlıyor bıçak saplanıyor sanki göz yaşım hiç durmuyor buruk yorgun bitkin umuta sarılıyorum kalbim diğer oğlumla öyle zorki mariyam tarifi yok 😟😥😥😥 eve nasıl geldim hiç bilmiyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ne zaman anlatmak istersen dinlerim mariyam bugün hiç iyi değilim mezarlığa gittim oğlumun yanına eskisi gibi yıkıldım kalbim sızlıyor bıçak saplanıyor sanki göz yaşım hiç durmuyor buruk yorgun bitkin umuta sarılıyorum kalbim diğer oğlumla öyle zorki mariyam tarifi yok 😟😥😥😥 eve nasıl geldim hiç bilmiyorum
Allah sabır versin canım 😥 bilirim acıyı Allah kimseye yaşatmasın. Umut için daha güçlü olman gerek, hepimiz Allah tan geldik Allah'a gideceğiz. Rabbim sabir versin inşallah 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah sabır versin canım 😥 bilirim acıyı Allah kimseye yaşatmasın. Umut için daha güçlü olman gerek, hepimiz Allah tan geldik Allah'a gideceğiz. Rabbim sabir versin inşallah 🤲
Amin canım benim amin inşallah amin😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar