Kizlar bebegime dua edermisin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zozan tarafından oluşturulan Kizlar bebegime dua edermisin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebegime dua edermisin
Konbuyu başlatan Zozan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zozan

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
Allah yardımcınız olsun inşallah öyle bişey yoktur Allah kimseye yaşatmasın 🤲 her zaman da Allah büyüktür bunu unutma🤲❤️

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
Rabbim yardimciniz olsun inşallah canım korkma Allah'ın izniyle bişey olmaz Allah büyük

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dua ediyorum ama ister istemez kafam da kaliyo bide önüme kağıt koymuşlar gebelik sonlansin diye
ya canım hiç dert etme bendede dediler down sendromu aldiralim ki tam net belli değildi bana da kağıt imzala aşağı in kürtaj yap dediler kendi kendilerine karar verdiler benim adima hemen çıktım o hastaneden sonra sivi aldım çok şükür temiz çıktı bilmiyorum bu Doktorlar in gebelik sonlandırma ile ilgili zaaflarımi var😠

canım hic üzme kendini boş boşuna her gebelere yok su var tok busunyok diyolar bir taneside herseyi iyi desinler sasarim

canım hic üzme kendini boş boşuna her gebelere yok su var tok busunyok diyolar bir taneside herseyi iyi desinler sasarim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allahin izini ile hersey yolunda olur canim🤲Allaha sigin Allah her derdin dermanidir bu mübarek ayda Allah tüm darda olanlarin imdadina catsin

Tüm sayfalar yüklendi.