Kizlar bebegime dua edermisin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zozan tarafından oluşturulan Kizlar bebegime dua edermisin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,319 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bebegime dua edermisin
Konbuyu başlatan Zozan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zozan

Zozan

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
Gönlünü ferah tut cnm inşallah bı sıkıntı olmaz bebeğinde detaylı uktrasyinda hersy netleşir cnm .. dua et bu tarama testleri genelde yanlış sonuç verir ben o yuzdn hic yaptırmadım

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 2 li test yaptım değerlerim normaldi geçen hafta 3 lu test yaptım ama bebeğimin sırtında açıklık var diyorlar kanda cikiyo ama utrason da gözükmedi oyle bisey doktor bayramdan sonra detaylı utrason la bakalim dedi bize dua edermisiniz gercekten ben çok kötü durumdayım şuan
İnşallah öyle bir şey yoktur canım canını sıkma bende 13 haftalıken bana bebeğin ense kalınlığı ölçüldü dediler kahroldum ertesi gün özel hastane gitim ordada baktılar ultrasonda öyle bişey yok dedi doktor Allah büyüktür canım kendini sakın üzme çoğu zaman öyle şeyler çıkıyor ama doğduğunda gayet sağlıklı doğuyorlar çok kişiden duydum böyle şeyleri

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
Dualarım seninle kuzum 🤲🤲
Allah razı olsun cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah öyle bir şey yoktur canım canını sıkma bende 13 haftalıken bana bebeğin ense kalınlığı ölçüldü dediler kahroldum ertesi gün özel hastane gitim ordada baktılar ultrasonda öyle bişey yok dedi doktor Allah büyüktür canım kendini sakın üzme çoğu zaman öyle şeyler çıkıyor ama doğduğunda gayet sağlıklı doğuyorlar çok kişiden duydum böyle şeyleri
İnşallah cnm inşallah bisey yoktur

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardamcin olsun cnm benim inşallah doğuma kadar düzelir sağ salim kavuşursun bebisine

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut benim bebeğim de de çok şey gördüler testlerim gayet iyiydi ama ultrasonda fark ettiler kaç kere muaneye gittim zeynep kamile dogurmadim hala ama biliyorum ki gayette sağlıklı olacak bebeğim

Zozan

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut benim bebeğim de de çok şey gördüler testlerim gayet iyiydi ama ultrasonda fark ettiler kaç kere muaneye gittim zeynep kamile dogurmadim hala ama biliyorum ki gayette sağlıklı olacak bebeğim
İnşallah sağlıkla gelir bebesin ben de korkuyorum kendim için değil bebeğim için endiseliyim

Allah yardamcin olsun cnm benim inşallah doğuma kadar düzelir sağ salim kavuşursun bebisine
Amin inşallah cnm

Çok geçmiş olsun canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merve taş

Kayıtlı Üye
rank

Dua ediyorum ama ister istemez kafam da kaliyo bide önüme kağıt koymuşlar gebelik sonlansin diye
Aynısı banada dediler canim benimde bebeğim de sıkıntı var ama ben hiçbir şekilde istemedim Allah'tan ümit kesilmez üzülme

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim içini ferah tut gelişim devam ettikçe inşallah kapanır o açıklık sakın stres yapma bizde dua ederiz Allahın izniyle bebişin sağlıkla dünyaya gelsin stres en büyük düşman biliyorsun güzelce dinlen doktorun dediklerini yap rabbim sağlık şifa versin inşallah 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar