Sorum var Kızlar bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Kızlar bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar bebek kilosu
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canlarım ben bugun rengli ulteasona giddim 31_ 4gun 1715 kiloymuş sizce kilosu iyimi? Ya milletin çocuğu 2kiloyu geçmiş bende neden böyle kuçuk kalmışya strese girdim🥺 ya kız yuzunu bile görsedmedi okadar heyacanlıydım çocumu görucem diye kız nazlı çıkdı eliyle yuzunu kapatdı
Normal canım son zamanlarda kilo alır zaten ananas ve suyu pekmez yoğurt ceviz fındık ye beyini için de iyi ve kilo da aldırıyor bn oğlumda öyle yaptım masallah iri bebekti doktor ne yiyorsan yeter yeme doğurmaz sn demişti 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canlarım ben bugun rengli ulteasona giddim 31_ 4gun 1715 kiloymuş sizce kilosu iyimi? Ya milletin çocuğu 2kiloyu geçmiş bende neden böyle kuçuk kalmışya strese girdim🥺 ya kız yuzunu bile görsedmedi okadar heyacanlıydım çocumu görucem diye kız nazlı çıkdı eliyle yuzunu kapatdı
Merhaba canım kilosu normal bence hiç dertt etme son haftalarda hızla kilo alıyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.