Kızlar belki komik ama ciddi sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kızlar belki komik ama ciddi sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,277 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar belki komik ama ciddi sorucam
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl yani kız anlamadım 😄
Kız bı ara dene bak sende fark ediceksin 😂 sert birşey dogradiginda karnını sıkıyorsun ıkınma gibi 😂😂😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahah ne tatlı bir soru böyle 😂
😂😂😂

Hahah ne tatlı bir soru böyle 😂
😂😂😂
Onu bilmemde ben dogurdum bir aylık cocugum oldu hayla bebek karnımda zannediyordum yere eğilirken dikkatli eğiliyorum sanki karnımda hayla bebeğim var misgibi gibi biraz zor alıştım öteki çocuklarında hiç böyle olmamıştım bu sonuncu cocugumuda böyle oldu 😂😂
Oda iyiymiş 😂😂😂

B

Bak bende nçbirşey doğrarken n komple vücudum oynuyor 😂😂😂😂
Aynı bennn😂😂

Hahaha bende 1 ay yüz üstü yatmamaya özen gösterdim sonra kendi kendime 9 aydır bu anı bekledin ne duruyorsun dedim bu mesajı yazarken yüz üstü yatıyorum 😂😂😂😂😂
Ohhh keyifler yerinde 😂😂😂

Hiç dikkat etmedim walla 😂😃
İstemsizce oluyor 😂

Hiç dikkat etmedim walla 😂😃
İstemsizce oluyor 😂
Kız nolcak o kadar sıkmayla 😂😂😂sen hiç büyük abdeste cıkıp zorlamıyon mu 😂😂aynı sey hatta onda daha cok zorluyon 😂😂
Dogru dedin valla 😂😂😂

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha bende 1 ay yüz üstü yatmamaya özen gösterdim sonra kendi kendime 9 aydır bu anı bekledin ne duruyorsun dedim bu mesajı yazarken yüz üstü yatıyorum 😂😂😂😂😂
😂😂😂 bende.en çok yüz üstü.yatmayi.ozlemistim ve doğumdan sonra hala hamileymişim gibi eşimden herşeyi istemek canım şunu getirir misin bunu getirirmisin derken en sonda eşimin bana sen artk hamile.degilsin deyişi 😂😂😂😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Onu bilmemde ben dogurdum bir aylık cocugum oldu hayla bebek karnımda zannediyordum yere eğilirken dikkatli eğiliyorum sanki karnımda hayla bebeğim var misgibi gibi biraz zor alıştım öteki çocuklarında hiç böyle olmamıştım bu sonuncu cocugumuda böyle oldu 😂😂
O bende gece uyurken oluyordu tekmelerini hissediyordum anneme söylüyordum inanmıyordu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Anneler belki komiğinize gelicek ama 😂 çok merak ettim bu sabah fark ettim sert birşey dogradiginiz zaman sizde istemsicze karnınızı sıkıyomusunuz bu sabah sucuk doğrarken fark ettim bı zararı olurmu ki 😂
Canım ben egzersiz yapıyorum orada bazı hareketlerde karın kasınızıda sıkın diyor ama 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.