Sorum var Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 801 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Senin nasıl gidiyor canım gebeliğin
Şükür iyi gamzem . Sadece aşırı mide yanması oluyor Kayra da ki denediğim h bir şey fayda etmiyor şaka gibi 😂😂. Uygulamada hatırladığım ne varsa deniyorum ama yok hiç bir fayda etmiyor 😂😂 29 haftalık olduk maşallah doğuma az kaldı 🤭🤭. Sen nasılsın canım yüzün nasıl oldu iyi mi biraz daha

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şükür iyi gamzem . Sadece aşırı mide yanması oluyor Kayra da ki denediğim h bir şey fayda etmiyor şaka gibi 😂😂. Uygulamada hatırladığım ne varsa deniyorum ama yok hiç bir fayda etmiyor 😂😂 29 haftalık olduk maşallah doğuma az kaldı 🤭🤭. Sen nasılsın canım yüzün nasıl oldu iyi mi biraz daha
Ayy masallah çoğu gitmiş azı kalmış y rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde iki gebeliğimde de mide yanması hep vardı ya ayaklarimi duvara dikip uzandığım zaman iyi geliyordu
Bende iyiyim şükür canım iyi olmaya çalışıyorum işte Allah razı olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy masallah çoğu gitmiş azı kalmış y rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benimde iki gebeliğimde de mide yanması hep vardı ya ayaklarimi duvara dikip uzandığım zaman iyi geliyordu
Bende iyiyim şükür canım iyi olmaya çalışıyorum işte Allah razı olsun
Kız bana oda fayda etmiyor ağzıma ne alsam hemen midem yanıyor anlamadım gitti. Kayra da bu kadar erken başlamamıştı bunda 20. Haftadan beri çekiyorum ama şu son bir kaç gündür daha fazla 🤦🏻‍♀️. Cümlemizden razı olsun canım benim çocuklar nasıl iyiler mi

Tüm sayfalar yüklendi.