Sorum var Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar da öyle oluyor 2 kızımda da öyleydi yaa oğlumda o Kadar değildi ama
Kız bana oda fayda etmiyor ağzıma ne alsam hemen midem yanıyor anlamadım gitti. Kayra da bu kadar erken başlamamıştı bunda 20. Haftadan beri çekiyorum ama şu son bir kaç gündür daha fazla 🤦🏻‍♀️. Cümlemizden razı olsun canım benim çocuklar nasıl iyiler mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bana oda fayda etmiyor ağzıma ne alsam hemen midem yanıyor anlamadım gitti. Kayra da bu kadar erken başlamamıştı bunda 20. Haftadan beri çekiyorum ama şu son bir kaç gündür daha fazla 🤦🏻‍♀️. Cümlemizden razı olsun canım benim çocuklar nasıl iyiler mi
Çok şükür iyiler onlarda canım öglen uykusundalar

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sümeyra benim kızım da da oğlum da da aynı idi aşırı midem Ağrı yanma vardı kızım masallah baya saçlı idi ama oğlum saçı fazla yoktu
Yaa benimde iki kızım dada çok saçlı doğdu oğlumda öyleydi ama onun o kadar erken başlamadı sonlarda yanıyordu ama çok pis ya o yanmaya hiç bir şey fayda etmedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa benimde iki kızım dada çok saçlı doğdu oğlumda öyleydi ama onun o kadar erken başlamadı sonlarda yanıyordu ama çok pis ya o yanmaya hiç bir şey fayda etmedi
Aynen canım bişey fayda etmiyor ben ayağımı duvara dikip uzanıyordum biraz rahatlatıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.