Sorum var Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 805 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bir şey sormam lazım.merak ediyorum da
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Saçlı olacak kessin
annemde öyle diyor kuzum benim sşırı saçım varmış hatta doktorlar annesi bu kendini göstermiyor ama kesin kız aşırı saçı var doğumda toka ile gelin dermiş 😂😂. Kayra da saçlı doğdu bu minikte saçlı doğar diye bekliyorum hayırlısı bakalım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
annemde öyle diyor kuzum benim sşırı saçım varmış hatta doktorlar annesi bu kendini göstermiyor ama kesin kız aşırı saçı var doğumda toka ile gelin dermiş 😂😂. Kayra da saçlı doğdu bu minikte saçlı doğar diye bekliyorum hayırlısı bakalım
Yaaaa annesine benziyecek inşallah 🤲🌹😍ne güzel 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yaaaa annesine benziyecek inşallah 🤲🌹😍ne güzel 🥰🥰
İnşallah kuzum ya 😂😂 saç huyu benzesin ama rengi inşallah Kayra gibi olur 😂😂 Kayra resmen 180 derece döndü saç konusunda ilk esmerdi saçları 6. Ayında bir sarardı biz şok 😂😂

rank
İnşallah kuzum ya 😂😂 saç huyu benzesin ama rengi inşallah Kayra gibi olur 😂😂 Kayra resmen 180 derece döndü saç konusunda ilk esmerdi saçları 6. Ayında bir sarardı biz şok 😂😂
Ya gerçekten mi inşallah benimki de öyle olur benimkide ama kızıl biraz güneşte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya gerçekten mi inşallah benimki de öyle olur benimkide ama kızıl biraz güneşte
Ahaha valla kız babası diyor eşim küçükken sapsarıynış sonradan kumral olmuş fotoları var mesela ama kayra simsiyahtan aniden sapsarıya döndü . Ben ilk çok sevinmiştim siyah olacak diye ama ters köşe yaptı kızımda öyle olur umarım abisi gibi beyaz tenli sarı saçlı 🤲🏻😍

rank
Ahaha valla kız babası diyor eşim küçükken sapsarıynış sonradan kumral olmuş fotoları var mesela ama kayra simsiyahtan aniden sapsarıya döndü . Ben ilk çok sevinmiştim siyah olacak diye ama ters köşe yaptı kızımda öyle olur umarım abisi gibi beyaz tenli sarı saçlı 🤲🏻😍
İnşallah ya ben çok seviyorum sarı saçlı bebekleri birde beyaz tenli oldumu isirasim geliyorr

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Senindemi öyleydi cnm bnde çok saçlı doğdum ve şuan miğdem okadar yaniyoki hatta 1haftadir öyle acaba saçmı çıkarıyor 🤔😆Ayşenur sanki ondan bahsettiğimi biliyor tekmeliyo cimcime😅😅

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar