Sorum var Kizlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Kizlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim makatimda yırtık var afedersiniz kabız olduğumda kan geliyor ve saatlerce açısından duramiyorum ameleyat için gün alicaktm ama hamile oldugumu öğrendim benim gibi olan varmı normal doğuma engel olurmu sizce doğum yaparken daha çok yırtılma olurmu çok korkuyorum basurde var

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun rabbim bu acıyı kimseye vermesin bende şuan daflon kullanıyorum beni o rahatlatıyor basur memesi sistimi oturamiyorum saatlerce sobanın yaninda yan uzanıp kendimi sıcak tutmaya çalışıyorum biraz iyi gelyrdu ookadar ama yine sonradan tekrarliyordu peki canm sen doğumda makat acısını hissetinmi oturabildn mi doğum sonrası ben sahura uyanyrm tuvalete gitmeye korkuyorum ya acirsa diye artk yeme iştahım kesildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teskkur ederim canm doğumda ikinmayla bı sıkıntı olrmu acaba ameliyattan sonra iyi oldnmu peki

Teskkur ederim canm doğumda ikinmayla bı sıkıntı olrmu acaba ameliyattan sonra iyi oldnmu peki

Doğumda sezeryan olmak zorunda kaldım bebek kanala girmedi o ara bi geçmişti, doğumda hiç rahatsız etmedi ama 1 ay sonra tekrar başladı, sağlık ocağındaki doktor hareketsizlikten tekrarlamıştır dedi daflonda kullanamıyorum o ilaçtan başkası işe yaramıyor ne fitil ne merhem

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Doğumda sezeryan olmak zorunda kaldım bebek kanala girmedi o ara bi geçmişti, doğumda hiç rahatsız etmedi ama 1 ay sonra tekrar başladı, sağlık ocağındaki doktor hareketsizlikten tekrarlamıştır dedi daflonda kullanamıyorum o ilaçtan başkası işe yaramıyor ne fitil ne merhem
Canım neden amelayat olmuyorsun ben ameliyat istyrdm bayramdan sonra için hamile kaldığımi öğrenince oda kaldı öyle çok korkyrm doğum makat çatlağı basur hepsi bı arada çok üzülüyorum ne ypacagimda bilmyrm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım neden amelayat olmuyorsun ben ameliyat istyrdm bayramdan sonra için hamile kaldığımi öğrenince oda kaldı öyle çok korkyrm doğum makat çatlağı basur hepsi bı arada çok üzülüyorum ne ypacagimda bilmyrm
2 ay oldu doğum yapalı 2 kere de mastit oldum canımın acımasından artık çok sıkıldım tekrar ameliyatı göze alamadım biraz zaman geçsin istedim.Bir de ameliyat da çözüm değil eşim oldu o gece sabaha kadar acıdan kıvrandı biz ağır ağrı kesici de içemeyiz emzirdiğimizden ona baya sert bi ağrı kesici vermişlerdi hem 5-6 ay sonra tekrardan çıktı

Tüm sayfalar yüklendi.