Kızlar biz taburcu olduk🥰😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kızlar biz taburcu olduk🥰😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,455 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar biz taburcu olduk🥰😍
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Canım sormuştum görmedin heralde benimde sancım var bende 36 olcam olursa korkum kuveze girmesi senin nasıl oldu
Mesaj gelmedi canım bana 35 haftalık doğdu canım sağlık sorunu yoktu çok şükür 1 hafta kaldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesaj gelmedi canım bana 35 haftalık doğdu canım sağlık sorunu yoktu çok şükür bebek 1 hafta küvezde kaldı dün çıktık 😊

Mesaj gelmedi canım bana 35 haftalık doğdu canım sağlık sorunu yoktu çok şükür bebek 1 hafta küvezde kaldı dün çıktık 😊

Öp minnaki bizim yerimize gözun aydin cnm
Sağol canım öperim 🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar erken doğum yapmıştım 35 haftalık bu gün taburcu olduk çok şükür prensese kavuştuk 🥰bana destek olan dua eden herkese teşekkür ederim 😊
Çok sevindim çok şükür canım. Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏♥️ öpüyorum ikinizi Allah'a emanet olun inşallah kuzum benim 😍🤗

Tüm sayfalar yüklendi.