Kizlar bu kez konu kendi annem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iki kiz iki oğlan annesi tarafından oluşturulan Kizlar bu kez konu kendi annem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,168 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bu kez konu kendi annem
Konbuyu başlatan iki kiz iki oğlan annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bir çoğunuz yorumlardan beni biliyosunuzdur ama aramıza yeni gelen arkadaşlar için tekrar anlatayım kendimi 3 çocuk annesiyim 4 uncuye gebeyim pasama kavuşmak için gün sayyoruz 38 günümüz kaldı neyse konumuza dönelim benim annem le eşim de kaynanamgil de küsler eşimle 1.5 yıldır kaynanamgille de 6 yildir konuşmuyorlar kaynanam tarafibana çok.cektirdigi için kırgın onlara kafamın almadığı mevzu şu benim dogumumda kaynanam çocuklara bakmaya gelecek annem de ben kocan tarafıyla kusum diye hastaneye yanima gelmek istemiyo ablam desem ankara da gelmez oda biliyorum başka eş dost akraba da yok hastanede bana yardımcı olacak canimin sıkkın olduğu konu hastanede yanlız kalmak değil bizim uzaktan bir akraba da var oda hamile 1 haftaya kadar da dogurcak ona da hastanede bakacak kimse olmadığı için annem demiş sen gayle çekme ben gelir sana bakarım demiş ben doğurduğu kızı dururken başka birine bakmaya gidecek hastaneye okadar zoruma gidiyoki aklıma geldikce sürekli ağlıyorum annem çok inat biri barismiyoda kocamla ya barismassa barismasin umrumda da degilde insan ne olursa olsun kızın senin ya gelmez misin bakmaya hastaneye destek olmazmisin hiç kızına evladinim bende senin ama yaaa😢😢el kızı kendi kızından üstün tutulurmu hiç yaaa
Cnm kırk tane kaynana bi tane anne kadar yanmaz sana annenle konuş ikna et ona ihtiyacın var sonuçta onun kırgınlıgı sana degil sana yanlış yaptıkları için

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gün dogmadan neler dogar dua et yeter
Sürekli ediyorum canim dua ama umut yok gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Moralini bozma tatlım benim gelir belki dayanamaz 🙏
Az zaman kaldı basindan beri böyle canim degiscegini sanmıyorum zaten evde bile olmayacak ki kaynanamgille karsilassin sadece görürse eşimi görür onu da kabul etmiyo aman yaaa valla napcam sastim kaldim

Az zaman kaldı basindan beri böyle canim degiscegini sanmıyorum zaten evde bile olmayacak ki kaynanamgille karsilassin sadece görürse eşimi görür onu da kabul etmiyo aman yaaa valla napcam sastim kaldim
Annen yanlış düşünüyor aslında sen onun evladısın hastanede yanında durması gerekir tabi dediğin gibi baya inat var galiba görmezden gelebilir kaynanani ve esini konusmak zorunda deil sonuçta zor canm isin Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah 🙏🙏dilerim halledersin bu durumu
Kaynanam evde çocuklara bakacak canim annem de kalsa kalsa 1 gece kalacak hastanede onlarla bir araya gelmeyecek bile

Annen yanlış düşünüyor aslında sen onun evladısın hastanede yanında durması gerekir tabi dediğin gibi baya inat var galiba görmezden gelebilir kaynanani ve esini konusmak zorunda deil sonuçta zor canm isin Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah 🙏🙏dilerim halledersin bu durumu
Kaynanam evde çocuklara bakacak canim annem de kalsa kalsa 1 gece kalacak hastanede onlarla bir araya gelmeyecek bile
Ahhhhh yazını okurken acılarım depreşti desem nedir bu huzursuzluk neyi paylaşamazlar anlamıyorum insan gibi geçinmek varken benim de annemler kaynanayla küstü kaynanam inatla ben geleceğim felan derdi ama benim çocuklarım anneme çok düşkün bir gün kaynanam yine konu açılınca ben dururum yanında kimseye gerek yok diyerek bana laf vurdu aslında benim annemde gelmiyordu inat etmişti bende o lafınin üstüne kaynananın dedim ki annem var ya o gelecek aksi bir durum olursa sen gelirsin haber veririm ben sana dedim annem de gelmem diyordu böyle dediğimde kaynana alındı ve gelmek istemedi sonra annemle konuştum zaten bunlar seni benden uzak tutmaya çalışıyor neden fırsat veriyorsun bana şunları güldürecek misin dedim annemi böyle konuşa konusa son 2 ayda ikna ettim vallahi annem bana baktı kaynanam da geldi ister konuşsun ister konuşmasın annemin ne kadar hakkıysa torununu görmek kaynanamında hakkı karsilastilar o saatten sonra ister gitsinler ister kalsinlar sonuçta ikiside torununun başına geldi anlamadığım bize büyükler akıl verip huzursuzluk çıkmasın diye uğraşması gerekirken koca koca insanlar bu durumlarda sıkıntı çıkarıyorlar gerçekten anlamıyorum Allah kolaylık versin sana da ama zor durum huzursuzluk çıkmasın diye uğraşıyoruz ama ortada biz kalıyoruz
Aman valla napcam bilmiyorum iyice psikolojim bozuldu yeminle valla insan evladını böyle bir zamanda yanliz birakirmi

Ahhhhh yazını okurken acılarım depreşti desem nedir bu huzursuzluk neyi paylaşamazlar anlamıyorum insan gibi geçinmek varken benim de annemler kaynanayla küstü kaynanam inatla ben geleceğim felan derdi ama benim çocuklarım anneme çok düşkün bir gün kaynanam yine konu açılınca ben dururum yanında kimseye gerek yok diyerek bana laf vurdu aslında benim annemde gelmiyordu inat etmişti bende o lafınin üstüne kaynananın dedim ki annem var ya o gelecek aksi bir durum olursa sen gelirsin haber veririm ben sana dedim annem de gelmem diyordu böyle dediğimde kaynana alındı ve gelmek istemedi sonra annemle konuştum zaten bunlar seni benden uzak tutmaya çalışıyor neden fırsat veriyorsun bana şunları güldürecek misin dedim annemi böyle konuşa konusa son 2 ayda ikna ettim vallahi annem bana baktı kaynanam da geldi ister konuşsun ister konuşmasın annemin ne kadar hakkıysa torununu görmek kaynanamında hakkı karsilastilar o saatten sonra ister gitsinler ister kalsinlar sonuçta ikiside torununun başına geldi anlamadığım bize büyükler akıl verip huzursuzluk çıkmasın diye uğraşması gerekirken koca koca insanlar bu durumlarda sıkıntı çıkarıyorlar gerçekten anlamıyorum Allah kolaylık versin sana da ama zor durum huzursuzluk çıkmasın diye uğraşıyoruz ama ortada biz kalıyoruz
Aman valla napcam bilmiyorum iyice psikolojim bozuldu yeminle valla insan evladını böyle bir zamanda yanliz birakirmi
Cnm kırk tane kaynana bi tane anne kadar yanmaz sana annenle konuş ikna et ona ihtiyacın var sonuçta onun kırgınlıgı sana degil sana yanlış yaptıkları için
bana kırgınlık yok zaten canim ama okadar inat ki 2 sene olacak belki aynı şehirde olduğumuz halde gelmez benim evime hep ben çocuklarla gittim annemin yanına doğum için temizlik yaptım mesela boya badana hali koltuk perde camlar şu bu koca ev yani gelmedi ben kendim yaptım eşim de yardımcı oldu sağolsun eşim yardım etmese benherseyi tek yapacaktım bir arayıp da yardıma ihtiyacın varmı bile demedi

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

bana kırgınlık yok zaten canim ama okadar inat ki 2 sene olacak belki aynı şehirde olduğumuz halde gelmez benim evime hep ben çocuklarla gittim annemin yanına doğum için temizlik yaptım mesela boya badana hali koltuk perde camlar şu bu koca ev yani gelmedi ben kendim yaptım eşim de yardımcı oldu sağolsun eşim yardım etmese benherseyi tek yapacaktım bir arayıp da yardıma ihtiyacın varmı bile demedi
Öyle de cnm sonuç olarak oda sana yaptıklarından dolayı kırgın biz herşeyi erken unutup sineye çekiyoruz ama onlar unutmuyo benimkilerinde arası yok ama sevmezlerde birbirlerini ama dügünde cenaze de mecbur Yanyana geliyorlar akrabalık bağı sonuçta doğumdada yine gelecekler aslında iş ayrımı da yapılmış biri hastanede olsa biri evde çocuklarla birbirlerini görmezler bile ama onların inadı bizimki gibi olmuyo

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öyle de cnm sonuç olarak oda sana yaptıklarından dolayı kırgın biz herşeyi erken unutup sineye çekiyoruz ama onlar unutmuyo benimkilerinde arası yok ama sevmezlerde birbirlerini ama dügünde cenaze de mecbur Yanyana geliyorlar akrabalık bağı sonuçta doğumdada yine gelecekler aslında iş ayrımı da yapılmış biri hastanede olsa biri evde çocuklarla birbirlerini görmezler bile ama onların inadı bizimki gibi olmuyo
Bak normalde bende çok inatçı biriyim kaynanam çok cektirdi zamanında 1 sene küs kaldim evime geldiler kapıdan kovdum annem yapma etme dedi hep kocanla kötü olma diye hep öğütler verdi bende hep annemi dinledim yoksa okadar şey yasamisim sineye cekmisim ah bu el aklı ile yaşayan zihniyet yokmu elalem ne der boşandı geldi der diye diye 10 seneyi bitirdik herkesin derdi var dertsiz insan yokki bu devirde ben çok çektim hala da karışmaya çalışan çok evime karıştıkları yetmiyo gibi kocamla aramda olan ilişkiye kadar laf ediyorlar zoruma gidiyo herşey annem şimdi küs onlarla konusmuyo konuşmasında sorun değil ama senin kizin dururken başkasına bakmaya gidecek olmasi da çok koyyo insana kimseye anlatamiyosun bir eş dost akraba yok var da yok iste arkadaş desen 1 tane görüştüğüm arkadaşım var başka da yok onla da ayda yılda 1 anca gorusuyoz kardeşim yok ablam var ablam ankara da nekadar destek olcak bana oda annemi destekleyip duruyo beni kimse anlamiyo

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda sen bu konuyu anlamadin. Senin annen baskasina yardim ediyor yanliz olan birisine sen yanliz degilsin hastanede kocan var yaninda evinde kaynanan daha neye yardim etsin. Hastanede yanliz olsaydin kesin gelirdi anne vicdani kiyamaz. Hem hamilesin doguma yakin fazladan hasas oluyorsun. Annenin bakisindan bi baksan anlasan. Kimsesi yok dogum yapan insan bilir kimse o an yanliz kalmak istemiyor. Ve sonrasi da zor. Senin yanliz olmadigin icin öyle konusmusdur. Biraz positiv olmaya calis

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Annemde çok inat bacım

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annemde çok inat bacım
Ooo valla hemde nasıl inatçı bacim sorma

Aslinda sen bu konuyu anlamadin. Senin annen baskasina yardim ediyor yanliz olan birisine sen yanliz degilsin hastanede kocan var yaninda evinde kaynanan daha neye yardim etsin. Hastanede yanliz olsaydin kesin gelirdi anne vicdani kiyamaz. Hem hamilesin doguma yakin fazladan hasas oluyorsun. Annenin bakisindan bi baksan anlasan. Kimsesi yok dogum yapan insan bilir kimse o an yanliz kalmak istemiyor. Ve sonrasi da zor. Senin yanliz olmadigin icin öyle konusmusdur. Biraz positiv olmaya calis
O kişi de yanliz değil anası babası Babası gardasi koca tarafı hepsi de var onlar da hep kusler birbirlerine bizim durumumuzla o kadının durumu da aynı ona da kimse bakmaya gelmiyo hastanede die annem gidiyo onun yanına sen olsaydın annen senin degilde bir başkasının yanına gitseydi gönül koymaz miydin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ooo valla hemde nasıl inatçı bacim sorma

O kişi de yanliz değil anası babası Babası gardasi koca tarafı hepsi de var onlar da hep kusler birbirlerine bizim durumumuzla o kadının durumu da aynı ona da kimse bakmaya gelmiyo hastanede die annem gidiyo onun yanına sen olsaydın annen senin degilde bir başkasının yanına gitseydi gönül koymaz miydin
Dogum çok başka birşey gelir inşallah canm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dogum çok başka birşey gelir inşallah canm
Sanmıyorum geleceğini canim ilk doğum değil sonuçta 4 üncü çocuk ilk çocuk da annem vardı yanimda doğum anına kadar çektiğim acıları gördü birde suni sancı vermişlerdi o zaman sancim yok diye ikinci dogumumda kuzenim geldi annem evdeki çocuğa bakti üçüncü de kuslerdi zaten annem evde iki.çocuk bakti kaynanam geldi hastaneye bakmaya ama benden çok o doğum yapmış gibi 12 saat burnumdan getirdi benim bunda da kaynanam bakacak çocuklara ben hastanede olcam öyle işte eşim yardımcı olacak bakalım da onu da koyarlar mi yanimda bilmiyorum

Allah yardımcın olsun gözlerim doldu okurken 🙏
Amin canim cumlemize yardımcı olsun RABBIM insallah anlatcak kimsem yoktu yazmak istedim buraya bir yandan yazdım bir yandan da ağladım insanın zoruna gidiyo annesi de olsa böyle yapması çok koyyo bee

Tüm sayfalar yüklendi.