Kizlar bu kez konu kendi annem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iki kiz iki oğlan annesi tarafından oluşturulan Kizlar bu kez konu kendi annem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,155 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar bu kez konu kendi annem
Konbuyu başlatan iki kiz iki oğlan annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum geleceğini canim ilk doğum değil sonuçta 4 üncü çocuk ilk çocuk da annem vardı yanimda doğum anına kadar çektiğim acıları gördü birde suni sancı vermişlerdi o zaman sancim yok diye ikinci dogumumda kuzenim geldi annem evdeki çocuğa bakti üçüncü de kuslerdi zaten annem evde iki.çocuk bakti kaynanam geldi hastaneye bakmaya ama benden çok o doğum yapmış gibi 12 saat burnumdan getirdi benim bunda da kaynanam bakacak çocuklara ben hastanede olcam öyle işte eşim yardımcı olacak bakalım da onu da koyarlar mi yanimda bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim cumlemize yardımcı olsun RABBIM insallah anlatcak kimsem yoktu yazmak istedim buraya bir yandan yazdım bir yandan da ağladım insanın zoruna gidiyo annesi de olsa böyle yapması çok koyyo bee
Allahım yardımcın olsun canm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canım kackere dedim şu zaman a kadar ben gelmem diye diretiyo hala vazgecmiyo anam ama keçi gibi de inadı var biseye yok dediyse kim olursa olsun vazgeciremez onu kararından

Canım kaynanam bizegelip ben hastane den çıkana kadar çocuk lar a bakacak eğer bir aksilik olmaz iş normal doğum olacak doğumdan 12 saat sonra bir komplikasyon gelismez ise eve gönderiyorlar bizim burda hastanede yanlız da kalırım o mesele değil kaynanamla zaten hepi topu 1 yada 2 gün birlikte evde olcaz eşim kalacak hastane çıkışi yanimda zoruma gidiyo annemin gelmemesi evime gelmesin isterse hastanede insan kızını yanlız birakirmi

Canım kaynanam bizegelip ben hastane den çıkana kadar çocuk lar a bakacak eğer bir aksilik olmaz iş normal doğum olacak doğumdan 12 saat sonra bir komplikasyon gelismez ise eve gönderiyorlar bizim burda hastanede yanlız da kalırım o mesele değil kaynanamla zaten hepi topu 1 yada 2 gün birlikte evde olcaz eşim kalacak hastane çıkışi yanimda zoruma gidiyo annemin gelmemesi evime gelmesin isterse hastanede insan kızını yanlız birakirmi

Amin canim benim sagolasin guzel dileklerin için
bundan 10 sene önce benim kocam abimle biraz anlaşmazlik yaşadi diye annemle abim ben dogum ettigimde hasyaneye geldi iki cocugumda dogumumda eşim abimden öturu annemede abimede hoş geldin demedi eşimin bu davranişı beni cok kırdi uzerinden 6 yil geçti hala annem unutmuyo ara ara bana söylüyo ben ne dicemi bilmiyorum haklisin iyi yapmamiş diyorum ama normalde eşim böyle kin tutan birisi degil ama abime neden böyle tepkili anlamiş degilim abimin ismini bile duymak istemiyo abim bana geldigi zaman hep calişıyorum diyo abim gidinceye kadar eve gelmiyo buda benim zoruma gidiyo ondan dolayi iki aile arasinda kalmak cok kötü bişey bi duygu bende hemen hemen ayniyim senin gibiyim bi nevi 🙂onun icin hiç kafaya takma allah buyuktur

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
bundan 10 sene önce benim kocam abimle biraz anlaşmazlik yaşadi diye annemle abim ben dogum ettigimde hasyaneye geldi iki cocugumda dogumumda eşim abimden öturu annemede abimede hoş geldin demedi eşimin bu davranişı beni cok kırdi uzerinden 6 yil geçti hala annem unutmuyo ara ara bana söylüyo ben ne dicemi bilmiyorum haklisin iyi yapmamiş diyorum ama normalde eşim böyle kin tutan birisi degil ama abime neden böyle tepkili anlamiş degilim abimin ismini bile duymak istemiyo abim bana geldigi zaman hep calişıyorum diyo abim gidinceye kadar eve gelmiyo buda benim zoruma gidiyo ondan dolayi iki aile arasinda kalmak cok kötü bişey bi duygu bende hemen hemen ayniyim senin gibiyim bi nevi 🙂onun icin hiç kafaya takma allah buyuktur
Benim sadece babamla konuşmuyorlar zaten bende babamla küsüm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardımcın olsun canm
Amin canim benim

Kafaya okadar çok takan biriyim ki bana yapılanı asla unutmam ne olursa olsun bunun icin sırf annem istedi içi rahat olsun diye psikoloğa bile gittim neymiş ben sorunlu biriymisim anneme göre çok sinirli bir yapım varmış her şeye alinirmisim bu gebelik o alakalı değil ama normalde de kafama herseyi takan biriyim sinirli olmam da normal yani 3 çocuk bide hamilelik eşim tarafi desen beterler hala yani doktor bile gamsız ol dedi nasıl olcaksam artık

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim benim

Kafaya okadar çok takan biriyim ki bana yapılanı asla unutmam ne olursa olsun bunun icin sırf annem istedi içi rahat olsun diye psikoloğa bile gittim neymiş ben sorunlu biriymisim anneme göre çok sinirli bir yapım varmış her şeye alinirmisim bu gebelik o alakalı değil ama normalde de kafama herseyi takan biriyim sinirli olmam da normal yani 3 çocuk bide hamilelik eşim tarafi desen beterler hala yani doktor bile gamsız ol dedi nasıl olcaksam artık
allah yardimcin olsun canm boşver umursamamaya caliş umursuyosanda karşi tarafa yani eşine kayınvaliden tarafına belli etme sanki umrumda degilsiniz hesabi 😉anladinmi🤔 canm benim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
dogrudur canm ama kendinden cok evladini düşun etkileniyo bebiş
Aynen canim ben uzulunce oda üzülüyo paşam benim annesi yesin popisini bir dogsaydi diyorum bazen bazen de dogunca perişan olacak benim diyorum 😀4 çocuk olacak ikisi okula gidiyo ikisi evde kalacak kızlar gelene kadar rahat olurum da kızlar gelince de ödev telaşı derken kafayı yerim galiba RABBIM yardımcımız olsun insallah hepimizin

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canim ben uzulunce oda üzülüyo paşam benim annesi yesin popisini bir dogsaydi diyorum bazen bazen de dogunca perişan olacak benim diyorum 😀4 çocuk olacak ikisi okula gidiyo ikisi evde kalacak kızlar gelene kadar rahat olurum da kızlar gelince de ödev telaşı derken kafayı yerim galiba RABBIM yardımcımız olsun insallah hepimizin
amin canm valla bizdede bu telaş basladi iki oglum okula gidiyo ben rahassiz oldugum icin okula gidemiyorum sabah kayin validem birakip öglen aliyo şimdi iyi hoşda kayin validem yaşli hasta ona bukadar cok yuk vermek istemiyorum dogumda napcam onu duşunuyorum bende. cocuklar perişan olcak ödevleri okula gidip gelmeleri üc cocuk olunca valla düsuncesi bile beni geriyo nasil yapcam dogum yapacagim zaman bilmiyom eşim diyo ben götururum tamm diyorum bugun okul açilali 2. gunu beni ekti yok işim cok var işten cikamadim sen hallet meçbur kayin valideme soyledim o gitti

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
amin canm valla bizdede bu telaş basladi iki oglum okula gidiyo ben rahassiz oldugum icin okula gidemiyorum sabah kayin validem birakip öglen aliyo şimdi iyi hoşda kayin validem yaşli hasta ona bukadar cok yuk vermek istemiyorum dogumda napcam onu duşunuyorum bende. cocuklar perişan olcak ödevleri okula gidip gelmeleri üc cocuk olunca valla düsuncesi bile beni geriyo nasil yapcam dogum yapacagim zaman bilmiyom eşim diyo ben götururum tamm diyorum bugun okul açilali 2. gunu beni ekti yok işim cok var işten cikamadim sen hallet meçbur kayin valideme soyledim o gitti
Allah yardimcin olsun canim benim benim eşim calisiyo yakınım da kimse yok annemle aramda yarim saatlik kaynanamla 1 saat lik yol var mecburi servise verdim bana kiziyolar eşim tarafı çok para niye verdiniz ben getir götür yapacakmisim sanki para bunların cebinden cikiyo da karismasalar olmaz bende kızdım 4 çocukla hergün yarim saat yolu sizmi geleceksiniz diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar