Kızlar çarpıntım oluyor sanırım 😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar çarpıntım oluyor sanırım 😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çarpıntım oluyor sanırım 😬
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Böyle sanki göğsümde kuş kanat çırpıp duruyor gibi mi desem böyle farklı bir his oluyor sanki anlık nefesim duruyor mu bir acayip ifade edemiyorum farklı birşey 🤦🤦 Sanki biranda koşup durmak gibi mi cidden tarif edemiyorum ama farklı sanki yüzüme aniden büyük rüzgar vurup saniselik nefesimi kesiyor gibi 😟 yorgunluktan olur mu bunlar?

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Böyle sanki göğsümde kuş kanat çırpıp duruyor gibi mi desem böyle farklı bir his oluyor sanki anlık nefesim duruyor mu bir acayip ifade edemiyorum farklı birşey 🤦🤦 Sanki biranda koşup durmak gibi mi cidden tarif edemiyorum ama farklı sanki yüzüme aniden büyük rüzgar vurup saniselik nefesimi kesiyor gibi 😟 yorgunluktan olur mu bunlar?
😞😞😞😞😞😞🥺🥺🥺 Askimmmmm benim kiyamam sana çok geçmiş olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim canım benim bu ara çok oluyor herşey için hastaneye gitmeyi de pek sevmem dedim acaba yorgunluktan mı oluyor malum küçük canavarım uyutmuyor 😀😀 eşim bebişime timsah diyor yaa 😱😱🤣🤣
Kuzum sen yinede ihmal etme meleğim git yinede rabbim seni kötülüklerden korusun evladına bağışlasın rabbim seni ❤️🙏🏻💗😘🤲🤲🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sen yinede ihmal etme meleğim git yinede rabbim seni kötülüklerden korusun evladına bağışlasın rabbim seni ❤️🙏🏻💗😘🤲🤲🤲
Amin canımın içi Allah razı olsun bil mukabele Rabbim seni de tüm kötülüklerden korusun hep güzelliklerle iyilerle karşılaştırsın 💙🤗❤️❤️🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla timsah diyor minicik bebeğe 🤣🤣 hafif sert bakıyor bide göğsüme yaklaşır yaklaşmaz hemen ağzını açıp saldırıyor yakalayıp emiyor ya ondan 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla timsah diyor minicik bebeğe 🤣🤣 hafif sert bakıyor bide göğsüme yaklaşır yaklaşmaz hemen ağzını açıp saldırıyor yakalayıp emiyor ya ondan 🤣🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım uykusuz kalıp çok yoruluyorsan ondan oluyordur dikkat et kendine uzan dinlen biraz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anlatmak istediğini çok iyi anladım canım. Kalp çarpıntısı oluyor. Sebepleri de stres yorgunluk uykusuzluk en önemli nedeni de demir eksikliği. Emzirdiğin için bebeğin bütün vitaminlerini senden çekiyor. Doktorunla görüş takviye vitamin al bence. Geçmiş olsun. Anlattigin yeni olan birşey galiba sık olursa önce vitaminlerine baktır sonra da kardiyoloji bölümüne gidebilirsin.

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım, benim de aniden yüreğim hopluyor gibi oluyor bir de carpintim oluyor ama yorgunluk ve stres kaynaklı olabiliyor o. Ben göründüm kardiyolojiye şükür bi sıkıntı çıkmadı ama stresten olabileceğini söyledi doktor bir de ilaç yazdı böyle anlarda iç dedi.Sen de bir görün ihmal etme ,için rahatlar en azından 🙏🌸

Tüm sayfalar yüklendi.