Kızlar çok korktum 😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar çok korktum 😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,020 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok korktum 😱
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Yaa yerim onları aynen cnaim annemle Kayra oynuyor suan görsen baya ozlemisler birbirlerini 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür iyi Ayşem annem de Kayra ile oynuyorlar
Oh ne güzel bende annemlerdeyim yeni geldim çocukları baya bı yordu annem şimdi uykuları geliyor ayazı uyuttum ama büyük oğlumu uyutmamaya çalışıyorum bakalım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gece uykudan uyandım ki sağ kolum yok yani tamamen hissetmiyordum kolumu baya yok gibi düşünün ki kolumu aradım nereye koydum diye ve vücudum hareket edince kolum yataktan düşmüş aşağı sallanıyordu diğer elimle tutup aldım kalktım hareket ettirmek için diğer elimle masaj yaptım falan kendine geldi baya tüm koluma iğneler battı kendine gelirken 😬 şuan da hala ağrıyor omuza kadar kolumda his kaybı oldu 😐 bu durum hakkında bir fikri olan var mı yani başına gelen yada bilen 🙄😳 ne yapsam acaba normal mi bu doktora mı gitsem?
Uzun süre kolun aşağıda durduğu için uyuşmuştur canım normal yani korkmana gerek yok🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uyumuyor kuzum geceyi bize zehir ediyor alıyor topu gel oyna benle diyor eşim ben kaynım oynuyoruz onunla yorulana kadar beyefendi sonra eşimle aramıza kıvrılıp uyuyor 😂😐
Yerim ben onu ya 😂😂. Enerjisini gün içinde atması için Parja vs götür kuzum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gece uykudan uyandım ki sağ kolum yok yani tamamen hissetmiyordum kolumu baya yok gibi düşünün ki kolumu aradım nereye koydum diye ve vücudum hareket edince kolum yataktan düşmüş aşağı sallanıyordu diğer elimle tutup aldım kalktım hareket ettirmek için diğer elimle masaj yaptım falan kendine geldi baya tüm koluma iğneler battı kendine gelirken 😬 şuan da hala ağrıyor omuza kadar kolumda his kaybı oldu 😐 bu durum hakkında bir fikri olan var mı yani başına gelen yada bilen 🙄😳 ne yapsam acaba normal mi bu doktora mı gitsem?
Aysemmm nasıl oldu kolun canim

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Yerim ben onu ya 😂😂. Enerjisini gün içinde atması için Parja vs götür kuzum
Kuzum ben oğlum parklık ve gezmelik biri değil ki 😂dün annemlere gittim arabasında millete çekilin yolumdan bana da sen git başımdan falan diyordu gülmekten öldüm 😂o yüzden ben pek çıkmıyorum babası çıkartıyor onu hem başka kızlara karşıda koruyor babasını benim babam vs gibisinden😂😂

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yaa sabah sabah allahda seni güldürsün 😂😂😂😂😂 kusura bakma güldüğüm için daha önce bende yaşadım çok korkmuştum biran noldugunu anlayamamış dim sonra aklıma geldikçe gülmüştüm sanırım üzerine yattigimiz için oluyo

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ben oğlum parklık ve gezmelik biri değil ki 😂dün annemlere gittim arabasında millete çekilin yolumdan bana da sen git başımdan falan diyordu gülmekten öldüm 😂o yüzden ben pek çıkmıyorum babası çıkartıyor onu hem başka kızlara karşıda koruyor babasını benim babam vs gibisinden😂😂
Hahaha erkek dediğin böyle olacak ileride kayradan beklediğim şey 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar