Kızlar çok korktum 😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar çok korktum 😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,859 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok korktum 😱
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

İremmm

Kayıtlı Üye
rank
Gece uykudan uyandım ki sağ kolum yok yani tamamen hissetmiyordum kolumu baya yok gibi düşünün ki kolumu aradım nereye koydum diye ve vücudum hareket edince kolum yataktan düşmüş aşağı sallanıyordu diğer elimle tutup aldım kalktım hareket ettirmek için diğer elimle masaj yaptım falan kendine geldi baya tüm koluma iğneler battı kendine gelirken 😬 şuan da hala ağrıyor omuza kadar kolumda his kaybı oldu 😐 bu durum hakkında bir fikri olan var mı yani başına gelen yada bilen 🙄😳 ne yapsam acaba normal mi bu doktora mı gitsem?
Çok normal her insanda oluyor çok kötü bir durum bununla ilgili komik bir video yapmışlardı izleseniz gülme krizine girersiniz yani herhangi bir probleminiz yok korkmayın

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gece uykudan uyandım ki sağ kolum yok yani tamamen hissetmiyordum kolumu baya yok gibi düşünün ki kolumu aradım nereye koydum diye ve vücudum hareket edince kolum yataktan düşmüş aşağı sallanıyordu diğer elimle tutup aldım kalktım hareket ettirmek için diğer elimle masaj yaptım falan kendine geldi baya tüm koluma iğneler battı kendine gelirken 😬 şuan da hala ağrıyor omuza kadar kolumda his kaybı oldu 😐 bu durum hakkında bir fikri olan var mı yani başına gelen yada bilen 🙄😳 ne yapsam acaba normal mi bu doktora mı gitsem?
Nasıl oldu kolun Ayşem 🥰❤️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam yaa😇 bu yorgunluk, uykusuzluk daha neler yaşatacak bize bende deli gibi uykum olduğu halde gece bir türlü uyuyamadım😴 sabahta kahvaltı hazırlarken baş dönmesi bulantı lavaboya zor yetiştim boş mideyle kustum şuan sanki vücudum benden bağımsız içim titriyor hala 😥
Çok geçmiş olsun dikkat et hasta olma aman zaten bebekler bizi baya yordu hastalanırsan perişan olursun Allah korusun 😬 valla bende aynı uykusuzluktan baya serseme döndüm 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok normal her insanda oluyor çok kötü bir durum bununla ilgili komik bir video yapmışlardı izleseniz gülme krizine girersiniz yani herhangi bir probleminiz yok korkmayın
İlk defa başıma geldi ama tarifini yapamam nasıl korktum o an sağ kolum yok arıyorum nerde dusununce baya komedi 🤣🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ayseeee kız sana yazmıştım nasıl oldu kolun diye canisi
Çok geçmiş olsun dikkat et hasta olma aman zaten bebekler bizi baya yordu hastalanırsan perişan olursun Allah korusun 😬 valla bende aynı uykusuzluktan baya serseme döndüm 😅

İlk defa başıma geldi ama tarifini yapamam nasıl korktum o an sağ kolum yok arıyorum nerde dusununce baya komedi 🤣🤣

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl oldu kolun Ayşem 🥰❤️
Şuan iyi çok şükür canım umarım bir daha olmaz ya baya korktum çünkü 😅😅

Ayseeee kız sana yazmıştım nasıl oldu kolun diye canisi
Aşağıdan yukarı doğru yazıyorum sana yazdım az evvel 😬😂😂 canımsın şimdi çok iyi ağrısı da geçti çok şükür 😍😍🥰🥰

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben yaşıyorum arada bu duyguyu kolun uyustugu için öyle hissetmişsin
Ben ilk defa yaşadım baya korktum tamamen kolum yok gibi hiç hareket ettiremedim vücudum hareket edince düşmüş yataktan aşağı baktım yataktan aşağıda bişey hareket ediyor baya korku filmi gibiydi 😅😅🤣

Sürekli yüksekte tuttuğun için oluyor canım. Sen bide uyku sersemi kolum yok diye düşünmüşsündür 😂 bir süre yatış şekline dikkat bak bakalım oluyor mu bir daha
Zaten uykularım bu ara baya acayip bazen kafamı koyuyorum bir bakıyorum beş dklık uyumuşum baya uykusuzum inşallah altıncı ayı bekliyorum herkes altıncı ayında düzelir diyor bakalım 😅😅

Kuzum kolunun üstüne mi yattın ondan da olabilir
Yok kolumun üstüne yatmadım ama alnıma koyuyorum kolumu sanırım kalp hizasından yukarıda durdu uzun süre ondan kan akışında problem oldu sanırım .🤗🤗☺️

Uyuşmuştur canım ama yine de doktora görün istersen. Çok geçmiş olsun bitanem
Teşekkür ederim canım 🥰🤗 büyük ihtimalle kan akışında sorun oldu dolaşım problemi çünkü uyurken artık nasıl tuttuysam kolumu 😅😅🥰🥰

Ahahaha Kayra da öyle dün gündüz resmen 2 saat konuştuk Kayranin dilinde😂😂
Ama dünyanın en tatlı dili olabilir di mi 🥰🥰😍😍🧿🧿❤️❤️💜insan yiyecek gibi oluyor 🤩🤩

Of kıyamam yaa canın benim doktora görün istersen bi geçmiş olsun kolunun üstüne yatdiysan uyusmustur veya kolin yataktan düştü sen anlamadın
Bu gecede olursa randevu alıp yinede bir baktırcam belki sinir sıkışması falan mı oluyor bilmiyorum ama ciddi korktum eşime de diyemedim adam yok birkaç gündür tekim 😬😬☺️🤗🤗 🥰🥰

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben ilk defa yaşadım baya korktum tamamen kolum yok gibi hiç hareket ettiremedim vücudum hareket edince düşmüş yataktan aşağı baktım yataktan aşağıda bişey hareket ediyor baya korku filmi gibiydi 😅😅🤣

Zaten uykularım bu ara baya acayip bazen kafamı koyuyorum bir bakıyorum beş dklık uyumuşum baya uykusuzum inşallah altıncı ayı bekliyorum herkes altıncı ayında düzelir diyor bakalım 😅😅

Yok kolumun üstüne yatmadım ama alnıma koyuyorum kolumu sanırım kalp hizasından yukarıda durdu uzun süre ondan kan akışında problem oldu sanırım .🤗🤗☺️

Teşekkür ederim canım 🥰🤗 büyük ihtimalle kan akışında sorun oldu dolaşım problemi çünkü uyurken artık nasıl tuttuysam kolumu 😅😅🥰🥰

Ama dünyanın en tatlı dili olabilir di mi 🥰🥰😍😍🧿🧿❤️❤️💜insan yiyecek gibi oluyor 🤩🤩

Bu gecede olursa randevu alıp yinede bir baktırcam belki sinir sıkışması falan mı oluyor bilmiyorum ama ciddi korktum eşime de diyemedim adam yok birkaç gündür tekim 😬😬☺️🤗🤗 🥰🥰
Valla kuzum bal bal 😍😍 birde ne diyorsa gülüyor konuşurken 😂😂ağzınü yediğim 😍😍

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Bu hissi ben cok yaşiyorum

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba abla ola bilsinki kan islememis bendede oldu gecicek zamanla insallah kan islememis kolunda onnandi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar