Kizlar çok önemli bi soru ..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Kizlar çok önemli bi soru .. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,349 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok önemli bi soru ..
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim. Şimdiye kadar mecburen hep özel hastaneye kontrole gittim.. ama burada özel hastanede doğum çok pahalı .. sadece eşim çalışıyor.. devlete gitmek zorundayım. Doğum yapacagim gün devlet hastanesi ne gitsek alırlar dimi aciller falan ? Bilgim yok linclemeyin lütfen 🤲

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim. Şimdiye kadar mecburen hep özel hastaneye kontrole gittim.. ama burada özel hastanede doğum çok pahalı .. sadece eşim çalışıyor.. devlete gitmek zorundayım. Doğum yapacagim gün devlet hastanesi ne gitsek alırlar dimi aciller falan ? Bilgim yok linclemeyin lütfen 🤲
Canim belki almayabilirler çünkü ben doguma gittigimde devlet hastanesiydi bi baska bayanda baska yerde kontrol olmus doguma oraya gelmis pek orali olmadilar son zamanlarında devlete git o zaman alabilirler çünkü bütün kontrollerini baska hastane yapiyo orda neyle karsilasacaklarini bilmedikleri icin almama ihtimalleri olabilir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Alır ama riske atmamak lazım eğer devlette doğum yapmayı düşünüyorsan bi kaç defa da olsa son haftalarında kontrole git her hekimin görüşü farklı belki birinin görmediğini diğeri görür

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Alır ama riske atmamak lazım eğer devlette doğum yapmayı düşünüyorsan bi kaç defa da olsa son haftalarında kontrole git her hekimin görüşü farklı belki birinin görmediğini diğeri görür
Çok haklısın randevu bulamıyorum aslında şimdi onun için uğraşıyorum ilk fırsatta gideceğim çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim belki almayabilirler çünkü ben doguma gittigimde devlet hastanesiydi bi baska bayanda baska yerde kontrol olmus doguma oraya gelmis pek orali olmadilar son zamanlarında devlete git o zaman alabilirler çünkü bütün kontrollerini baska hastane yapiyo orda neyle karsilasacaklarini bilmedikleri icin almama ihtimalleri olabilir
Zaten 34. Haftamdayim randevu bulursam inşallah gidecem çok teşekkürler

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Araştırma ve kadın doğum hastaneleri acilden girdiğinizde aliyolar normal doğumda eğer. Sezaryan planlı olduğu için sorun çıkarabiliyorlar, mesela ben bu vakite kadar yakınındaki devlet Hastanesi'ne gittim hep doğumhanenin kapalı olduğunu doğumu burda yaptiramayagini dedi doktorum araştırma Hastanesi'ne gitmemi önerdi, ikinci kontrolüm olacak araştırmada ve sezaryan olucam birşey demediler. Siz şimdiden devletten randevu alın kaydınız olsun mutlaka.

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Araştırma ve kadın doğum hastaneleri acilden girdiğinizde aliyolar normal doğumda eğer. Sezaryan planlı olduğu için sorun çıkarabiliyorlar, mesela ben bu vakite kadar yakınındaki devlet Hastanesi'ne gittim hep doğumhanenin kapalı olduğunu doğumu burda yaptiramayagini dedi doktorum araştırma Hastanesi'ne gitmemi önerdi, ikinci kontrolüm olacak araştırmada ve sezaryan olucam birşey demediler. Siz şimdiden devletten randevu alın kaydınız olsun mutlaka

Araştırma ve kadın doğum hastaneleri acilden girdiğinizde aliyolar normal doğumda eğer. Sezaryan planlı olduğu için sorun çıkarabiliyorlar, mesela ben bu vakite kadar yakınındaki devlet Hastanesi'ne gittim hep doğumhanenin kapalı olduğunu doğumu burda yaptiramayagini dedi doktorum araştırma Hastanesi'ne gitmemi önerdi, ikinci kontrolüm olacak araştırmada ve sezaryan olucam birşey demediler. Siz şimdiden devletten randevu alın kaydınız olsun mutlaka.
Randevu bulmaya çalışıyorum ilk fırsatta gideceğim mutlaka .. çok teşekkürler canım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın randevu bulamıyorum aslında şimdi onun için uğraşıyorum ilk fırsatta gideceğim çok teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten 34. Haftamdayim randevu bulursam inşallah gidecem çok teşekkürler
Allah yardımcımız olsun ülke öyle bi halde ki herşey ateş pahası devlette de çok iyi doktorlar var ama ebelerden korkuyorum ben Allahım iyi insanlar çıkarsın karşımıza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar