Kizlar çok önemli bi soru ..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Kizlar çok önemli bi soru .. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,362 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok önemli bi soru ..
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Zaten kontrol ediliyorsunuz ya onu diyorum devlette de kontrol ediliyor riskli mühim bir durum yoksa diye belirttim zaten kontrole hiç gitmeden doğum yapılmasından bahsetmedim. Riskli durumlarda daha iyi bi doktor tercih edilmek istenebilir riskli gebeliklerin doğumlarıda riskli. O yüzden doğumun da riske girmemesi için hiç muayene olmadığım bi yerde doğum yapmak mantıklı gelmedi bana
Bazen mantıklı gelmeyen şeylere mecbur kalabiliyor insan işte neyse sağolun önerileriniz icin .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette kontrol kaydı açtır bende öyle yapcam inşallah muayenelerimi özelde oluyorum ama devlette doğum yapcam Allah izin verirse 35 haftalıkta falan git kayıt açtır
Tamam canım öyle yapacağım teşekkür ederim

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım öyle tabi yanlış bilgi bence yani yapamaz hiçbir hastane onu
Seydos
Zaten kontrol ediliyorsunuz ya onu diyorum devlette de kontrol ediliyor riskli mühim bir durum yoksa diye belirttim zaten kontrole hiç gitmeden doğum yapılmasından bahsetmedim. Riskli durumlarda daha iyi bi doktor tercih edilmek istenebilir riskli gebeliklerin doğumlarıda riskli. O yüzden doğumun da riske girmemesi için hiç muayene olmadığım bi yerde doğum yapmak mantıklı gelmedi bana
Belki kadın İstanbul gibi bi yerde yaşıyor randevu almanin mümkün olmadığı bi yerde mantık aramaya gerek yok başka seçeneğin olmuyor insanın bende aynı durumdayım. Büyüksehir değil küçüm şehirde bile randevu almakta zorlanıyordum.

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Seydos

Belki kadın İstanbul gibi bi yerde yaşıyor randevu almanin mümkün olmadığı bi yerde mantık aramaya gerek yok başka seçeneğin olmuyor insanın bende aynı durumdayım. Büyüksehir değil küçüm şehirde bile randevu almakta zorlanıyordum.
Sizin gibi empati kurabilen insanların varoldugunu görmek ne hoş çok sağolun msjimda da özellikle belirtmiştim ama malesef bazen olmuyor

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Almama gibi bir luksleri yok tabikide alirlar cnm benim eltim ozele gitti ve arastirma hastanesi 5 dk yurume mesafesinde olmasina ragmen gitmem oraya falan filan diyoduu anam bi gun sancisi gelmis yaninda kimse yok cikmis yola yuruyerek, gitmem dedigi devlete acil atmiş kendini yolda çıkcakmiş bebis zaten hemen acil doguma almislar😊saglikla dogurmustu neye niyet neye kismet🙃saglikli hayirlii dogumlar olsun hepimiz icin🙏

Tüm sayfalar yüklendi.