Kizlar çok önemli bi soru ..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik bebek tarafından oluşturulan Kizlar çok önemli bi soru .. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,360 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok önemli bi soru ..
Konbuyu başlatan Minik bebek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun ülke öyle bi halde ki herşey ateş pahası devlette de çok iyi doktorlar var ama ebelerden korkuyorum ben Allahım iyi insanlar çıkarsın karşımıza
O kadar haklisin ki canim hemen yazmak istedim oyle ebeler var ki onlarda ki kapris doktorlar da yok cok kotu davranan ebeler gördüm ben tabiki hepsi demiyorum çünkü kötülerin oldugu kadar iyi ilgilenen ebeler de var haklarini yemeyim şimdi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
O kadar haklisin ki canim hemen yazmak istedim oyle ebeler var ki onlarda ki kapris doktorlar da yok cok kotu davranan ebeler gördüm ben tabiki hepsi demiyorum çünkü kötülerin oldugu kadar iyi ilgilenen ebeler de var haklarini yemeyim şimdi
Valla benim doktor fobim yok ebe fobim var o yüzden sırf özele gidiyorum yoksa devletin araştırmanın tecrübesi hiç bi hastanede yok gittiğim hastanede bile 23 senelik doktora gidiyorum özelin ne kadar olsa devlet kadar vaka görmedigi için tecrübesi yok doktorlarımız çok iyi ama çalışanlar bizi hayattan soğutuyor dogum zaten başlı başına stresli bi durum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim. Şimdiye kadar mecburen hep özel hastaneye kontrole gittim.. ama burada özel hastanede doğum çok pahalı .. sadece eşim çalışıyor.. devlete gitmek zorundayım. Doğum yapacagim gün devlet hastanesi ne gitsek alırlar dimi aciller falan ? Bilgim yok linclemeyin lütfen 🤲
Bi arkadaşım ilk aylar özele gidiyor sonra devlete gidiyor ki kaydı olsun ama mecburi mi bilmiyorum zamanın varsa birkaç kez git istersen ama devletin her türlü alması lazım bence

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim. Şimdiye kadar mecburen hep özel hastaneye kontrole gittim.. ama burada özel hastanede doğum çok pahalı .. sadece eşim çalışıyor.. devlete gitmek zorundayım. Doğum yapacagim gün devlet hastanesi ne gitsek alırlar dimi aciller falan ? Bilgim yok linclemeyin lütfen 🤲
Bazı hastaneler kabul etmiyor canım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 8 aylıktım gittim mecbur kabul etti ama eski tahlillerimin hepsini istedi yoksa kabul edemem demişti.

Minik bebek

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 8 aylıktım gittim mecbur kabul etti ama eski tahlillerimin hepsini istedi yoksa kabul edemem demişti.
Ayy şükür randevu alabildik ta ayın 15 ine .. bende gösteririm sonuçlarımi artık yeterki alsınlar . Bide devlette riskli diyorlar ya iyice kafam karıştı tatlım ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi arkadaşım ilk aylar özele gidiyor sonra devlete gidiyor ki kaydı olsun ama mecburi mi bilmiyorum zamanın varsa birkaç kez git istersen ama devletin her türlü alması lazım bence
Bence de almalı ben yoldayken erken doğum olsa mecburi bı hastaneye gitsem birşey yapmayacaklar mi mesela ne biliyim ya hamile kalsan dert kalmasan dert buna da şükür

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Alırlar canım almak zorundalar zaten hiç endişe etme. Ben doğum için gittiğimde kadının biride ilk defa gelmişti doğuma gelmiş sezaryen olduğu halde hemen yatışını yaptılar

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Bir defa bile olsa devlete kontrol e gidin . Sonra dogumda gidin alırlar

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bi devlet hastanesi ayarla kendine canım ikisine de düzenli muayene ol takipli hastası olursan daha garanti olur almayabilirler. Üniversite hastaneleri almıyor takipsiz hastaları

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bi devlet hastanesi ayarla kendine canım ikisine de düzenli muayene ol takipli hastası olursan daha garanti olur almayabilirler. Üniversite hastaneleri almıyor takipsiz hastaları
Almıyorlar mı canım ne saçma şey hadi diyelim ben yolculuk yapıyorum yoldayken alakasız bir yerde doğumum başladı oradaki en yakın hastaneye gittim senin burada kaydın yok deyip almayacaklar mı öyle saçma şey mi olur 🙄 üniversite hastanelerini bilmiyorum ama ben araştırma da yaptım doğumu poliklinikte hiç muayeneye gitmedim acile gitmiştim birkaç kez o kadar. Az önce de yazdım o sıra kadının biri daha vardı aciline bile ilk defa gelmiş o zamana kadar hep özele gitmiş oda 3. Bebeğiymiş sezaryen için gelmiş 38 haftada hemen yatış yaptılar

Tüm sayfalar yüklendi.