Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,526 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allahim yar ve yardımcın olsun inşallah ❤️

Dua et sabret sert konuş biraz bakalım tepkisi ne olcak benim yaptığım eşime karşı trip atıp konuşmam sert oluyor hani bilmiyorum seninkisi hangi dilden anlıyorsa öyle.davran umursama konuşma ben öle yaptım çoğu zaman
Yoo canm trip attım tam 1 hafta boyunca ne suratıma baktı ne konuştu nede yaptığım yemekten yedi nede yatağıma yattı ben mi trip atıyorum omu trip atıyor belli değil çok aşırı inatçı kzum onun dili o yapicak sen sessiz kalıcan kavga mi ettin yarimm saat sonra hiç birşey yokmuş gbi davranican

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bizde yiyip oturuyoruz ben yoruldum diye kızımı alıyor bakıyor yardım ediyor muhabbet ediyoruz gülüyoruz eğleniyoruz herşey güzel tuvalete giriyor saatlerce çıkmıyor bakıyor onun YouTube bnm diğer telefonda açık bende o girince bakıyorum ki izlemiş hele dukkandayken çok bakıyor geçmişi bilmediği için silemiyr da ben bu adamı nasıl dondurcem gözü dışarda olmasın öyle şeylere bakmasın diye valla anlamadım yetmez gbi birde anasi var deli olmamak elde değil
Valla cnm alışmış kudurmuştan beterdir diye bir söz var seninki o hesap sen ne yaparsan yap konuşsanda tartissanda o bence yine yapar kendini hiç yetersiz görme senin yetersizliğinden değil alışkanlık haline getirmiş adam bekarliktan kalma bir alışkanlık olabilir yapmam der kaşla goz arasında yine yapar hiç canını sıkma dua et rabbim hidayet versin tiskindirsin inşallah kafana takma
Kaç kere konuştum ama fayda etmedi bu akşam öyle bir guzel konusucam ki Inan evde fırtınalar kopucak evde gül gbi karın var her dediğini yapan ama sen başka kızları izle beni hapis et eve dışarı ciksrma akşama ev temizlik çocuk ilgileniyim akşam kocamla ilgileniyim ben kendime bir zaman ayiramiyim sonra eş çıksın milletin orasına burasına baksin izlesin var mı böyle birşey ya bu akşam canımı alicaginida bilsem güzel laftan anlamıyor kıyameti koparicam bu galiba bu dilden anlicak nasılsa Ayşe susuyor oturuyor götunun üstüne diyemicek

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin huyunu diyim mi sana kuzum ben şimdi onla konusucam ya öyle birşey yok saçma saçma konuşma dicek bende acicam YouTube dixem al bak izlemissin işte bir tane değil iki tane değil dunya kdar dicem sonra sinirlenicek bagiricak sonra ben susucam diye üstüme üstüme gelicek vurucak büyük ihtimalle ben aglicam sonra ben yapamıyorum duzelirsin düzel dicem ama duzeliceginde yok bu kaçıncı sözün dediğim de kızımı vermiyorum siktir git sen nereye gidersen dicek yine vurucak ya odaya atar beni yada kapıya aticak ikisinden birini yapar çünkü bu sefer sakin kalicagini sanmıyorum
Ya canım kıyamam tabi sen kadınsn gücün yetmez böyle erkekler resmen yıkık kusura bakma ama düzelmeyecek Bi şey için hiç kendini yıpratmasan mı acaba

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sence böyle yapan insan sewiyomudr kuşum. İlk yazdqnlA şu anlattqnin baqdastiqi kesinlikle yok
Seviyor ne bilim kuzm belkide ben o şekilde hissetmek istiyorum da o şekilde hissediyorum ne bilim akşamları güzel oturur sohbet ederiz ne bilim işte güzel vakit geçiririz ama sadce onun bir yanlışı görüp ona diyenen kdsr ondan sonra gözü birşey görmüyor o yasin gidiyor başka yasine dönüyor gözüm görmüyor diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canım kıyamam tabi sen kadınsn gücün yetmez böyle erkekler resmen yıkık kusura bakma ama düzelmeyecek Bi şey için hiç kendini yıpratmasan mı acaba
Peki napicam 😥 bu şekilde susup onun başka kadınları izleidgini kabulmi ediyim offf valla strese girdim çok ev üstüme üstüme geliyor küçük prensesim de çok huysz kucgamda onunla uğraşıyorum

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Yoo canm trip attım tam 1 hafta boyunca ne suratıma baktı ne konuştu nede yaptığım yemekten yedi nede yatağıma yattı ben mi trip atıyorum omu trip atıyor belli değil çok aşırı inatçı kzum onun dili o yapicak sen sessiz kalıcan kavga mi ettin yarimm saat sonra hiç birşey yokmuş gbi davranican
Öyle yaparsan seni ezmeye çalışır İnşallah düzelir aranız İnşallah yaptıklarına pişman olur canım ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm alışmış kudurmuştan beterdir diye bir söz var seninki o hesap sen ne yaparsan yap konuşsanda tartissanda o bence yine yapar kendini hiç yetersiz görme senin yetersizliğinden değil alışkanlık haline getirmiş adam bekarliktan kalma bir alışkanlık olabilir yapmam der kaşla goz arasında yine yapar hiç canını sıkma dua et rabbim hidayet versin tiskindirsin inşallah kafana takma
Ne yapıcam o zman cnm sessiz kalıp içime atincada piskolojikmen kötü oluyorum biliyorum bugün evi alt üst etsem de o degismicek biliyorum yine aynısını yapicak bir kaç gün izlemicek ondan sonra yine izlicek bu sefer YouTube gecmisnide ogrenicek izlediği gbi silicek bunların hepsini biliyorum ama işte zoruma gidiyor neyim eksik neyini eksik ettim cilve desen var karilik desen var hizmet desen var güzellik desen var herşey var bak resmen çok mu cirkinim Allah aşkına aynaya bakıyorum her akşam güzel kiayfetlerimi gieyerim temiz kokarim açık elbisemi giyerim güzel karsilarim daha ne yapım ? 😔

Öyle yaparsan seni ezmeye çalışır İnşallah düzelir aranız İnşallah yaptıklarına pişman olur canım ❤️
Trip atsam da ben konusmuyim mesela aylarca asla konuşmaz o kdar köpek inadı var

Ekli dosyalar

• IMG-20211031-WA0064.jpg
    IMG-20211031-WA0064.jpg
    113.7 KB · Görüntüleme: 71

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıcam o zman cnm sessiz kalıp içime atincada piskolojikmen kötü oluyorum biliyorum bugün evi alt üst etsem de o degismicek biliyorum yine aynısını yapicak bir kaç gün izlemicek ondan sonra yine izlicek bu sefer YouTube gecmisnide ogrenicek izlediği gbi silicek bunların hepsini biliyorum ama işte zoruma gidiyor neyim eksik neyini eksik ettim cilve desen var karilik desen var hizmet desen var güzellik desen var herşey var bak resmen çok mu cirkinim Allah aşkına aynaya bakıyorum her akşam güzel kiayfetlerimi gieyerim temiz kokarim açık elbisemi giyerim güzel karsilarim daha ne yapım ? 😔

Trip atsam da ben konusmuyim mesela aylarca asla konuşmaz o kdar köpek inadı var
Kız ayse hakikaten ne kadar güzelmişsin masaallah canım ya kac yasındasın sen? Merden buldun canım bu kocayı allah askına cok mu yakısıklı bunun neyine kandın güvendin de 2.evliliğini yaptın be gülüm 🤦‍♀️babanın evinde kalsan bundan bin kat iyimiş yani

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kız ayse hakikaten ne kadar güzelmişsin masaallah canım ya kac yasındasın sen? Merden buldun canım bu kocayı allah askına cok mu yakısıklı bunun neyine kandın güvendin de 2.evliliğini yaptın be gülüm 🤦‍♀️babanın evinde kalsan bundan bin kat iyimiş yani
Baba evide zordu be kuzum bekarlık gibi olmuyordu hiç birşey çok farklı kafada ailem var bnm o yüzden evlendim zaten ama keşke de ne baba evinde baba koca evinde olsaydım tek başıma yasasaydim bu sebininde günahına girmeseydik keşke 😔

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Baba evide zordu be kuzum bekarlık gibi olmuyordu hiç birşey çok farklı kafada ailem var bnm o yüzden evlendim zaten ama keşke de ne baba evinde baba koca evinde olsaydım tek başıma yasasaydim bu sebininde günahına girmeseydik keşke 😔
Yani bebek olmasaymıs iyimiş sen kendin basının caresine bakardın calısırdın babana muhtac olmazdın. Yapacak bişi yok cnm şimdi çözüme bakmak lazım olan oldu. Baska bebek yapma sakın sana tavsiyem. Sprail taktır hap kullan ne bilim cok cok korun bi bebek neyse ikincisi felaketin olur biliyorsun değil mi

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...