Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,526 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Baba evide zordu be kuzum bekarlık gibi olmuyordu hiç birşey çok farklı kafada ailem var bnm o yüzden evlendim zaten ama keşke de ne baba evinde baba koca evinde olsaydım tek başıma yasasaydim bu sebininde günahına girmeseydik keşke 😔
Hangi ildesin yakınsan en azından yardımcı olabiliriz

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yani bebek olmasaymıs iyimiş sen kendin basının caresine bakardın calısırdın babana muhtac olmazdın. Yapacak bişi yok cnm şimdi çözüme bakmak lazım olan oldu. Baska bebek yapma sakın sana tavsiyem. Sprail taktır hap kullan ne bilim cok cok korun bi bebek neyse ikincisi felaketin olur biliyorsun değil mi
Bmke düzelir die ikşnci üçğncü cocuk yapıyolar bak sakın o hataya düşme. Yazık bebeklereolan olur. Böle adamlara cocuk mocuk yapılmaz gülüm. Daha cok gençmişsin cok cok cok sonraları sen istersen yaparsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sahiden xanım nerelisin nerde oturuyorsun.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yani bebek olmasaymıs iyimiş sen kendin basının caresine bakardın calısırdın babana muhtac olmazdın. Yapacak bişi yok cnm şimdi çözüme bakmak lazım olan oldu. Baska bebek yapma sakın sana tavsiyem. Sprail taktır hap kullan ne bilim cok cok korun bi bebek neyse ikincisi felaketin olur biliyorsun değil mi
İğne kullanicam hiç bir şekilde ikinci bebek istemiyorum eşim ikinci çocuğu yapicaz diyordu ben hep karşı geldim önümu göremiyorum ikinciyi asla yapmam rabbim olmayanlara nasip etsin

İstanbul cnm siz

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıcam o zman cnm sessiz kalıp içime atincada piskolojikmen kötü oluyorum biliyorum bugün evi alt üst etsem de o degismicek biliyorum yine aynısını yapicak bir kaç gün izlemicek ondan sonra yine izlicek bu sefer YouTube gecmisnide ogrenicek izlediği gbi silicek bunların hepsini biliyorum ama işte zoruma gidiyor neyim eksik neyini eksik ettim cilve desen var karilik desen var hizmet desen var güzellik desen var herşey var bak resmen çok mu cirkinim Allah aşkına aynaya bakıyorum her akşam güzel kiayfetlerimi gieyerim temiz kokarim açık elbisemi giyerim güzel karsilarim daha ne yapım ? 😔

Trip atsam da ben konusmuyim mesela aylarca asla konuşmaz o kdar köpek inadı var
Sessiz kalman içine atman değil canım benim hiçte içine atip dusunup kendi psokolojini bozma kendini eksik yetersiz görme sen yetersiz olduğun için değil kocan nefsine engel olamadığı için yapiyor sorun sende değil önce bunu kabul et çok güzel kadınsın senin konuşman yapma etme demen kavga etmen tartışmanız sadece seni bebeğini yıpratacak ne yapıyorsa yapsın bırak boşver

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sessiz kalman içine atman değil canım benim hiçte içine atip dusunup kendi psokolojini bozma kendini eksik yetersiz görme sen yetersiz olduğun için değil kocan nefsine engel olamadığı için yapiyor sorun sende değil önce bunu kabul et çok güzel kadınsın senin konuşman yapma etme demen kavga etmen tartışmanız sadece seni bebeğini yıpratacak ne yapıyorsa yapsın bırak boşver
Yedim dayağı oturdum götumun üstüne 😥

Berna43

Kayıtlı Üye
rank
Adam izlediğini kabul etmiyor ki canım terapisti kabul etsin 🤷‍♀️ ayrıca sigara içmek benim zararım ama bu tarz seyler aile yapısını bozdugundan her ferde zarar. Takılmamak konusuna da gelince o benm piskolojimi bozacak göz zinasını da yapacak bende aman ellemiyo sevişmiyo aldatmıyo die kabul mu edecem. Yapmayın allah askına. Millet neçe alıskanlıjlarını bırakıyor bunu da bırakabilir hastalıksa tedavisi vardır elbet veya bi çaresi bulunur. Özür dilerim ama Yani ne ara biz böle seyleri kabul eder normal görür bi millet olduk anlayamıyorum bu kadar da batı rüzgarı fazla türk milletine bence.
Biz de bu tarz yerler bile Osmanlı dönemlerinden beri var ayrıca eski dönemlerde çok eşlilik hatta hala bile kuma kültürü yine ülkemizin örnekleri batılılık ya da yobazlık değil mevzu ama ben bu yüzden eşinden boşanmaya mantıklı bakmıyorum herkesin kendi fikridir.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım benim 😢 ne desem bilemiyorum rabbim hidayet versin doğru yolu gostersin insallah kocan olacak o adama icine pismanlik dusursunde birdaha el kaldıramasın sana dualarimdasin bundan sonra 😔🌹
Daha karı kız mevzusunu söylemeden başka bir olaydan sebeb kavga çıktı zaten eve barut gbi gelmsti hiç birşey demedim bebeğin camasirlarini asıyordum üstümü yürüdü annem için laf dedi bende önce kendi anne bak sonra bnm anneme laf şöyle dedim geldi boğazimi sıkıp tokat attı yarın anneni arıcam ortaligin AMK koyucam ailen falan yok kimse artık gelmicek dedi bende o zaman sizinkilerde gelmicek dedim odaya geçti kendi kendine konuşup sinirlenip tekrar duvara iterek sıkıştırdı yeni ameliyat olduğum ksrnima vurdu

Nasıl ya ciddimisn Allah askına
Evet cnm daha karı kız muhabbeti anlatmadan 😔 oldu şuan karnım agiyor

😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...