Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,911 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sende konuşma ozaman alışmış tabi vursada sövsede özür dilemezmiş madem boşanamıyorsun konuşma ne hali varsa görsün umrunda değilsen egosu ağır basıyorsa sevmiyodurda zaten sende sallama
Yok cnm asla konuşmaz özüru bndeb bekler bn daha bu meseleyi anlatmadan hesap sormadan adam sanki anladı hesap sorucam durduk yere ilk kavgayı o çıkardı

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm asla konuşmaz özüru bndeb bekler bn daha bu meseleyi anlatmadan hesap sormadan adam sanki anladı hesap sorucam durduk yere ilk kavgayı o çıkardı
Kuşum o seni itelerken elin armutmu topluyrdu wuramiyosun iteleseydin bari sen sinersen o ha bire üstüne qelir. Yazdıkların hic normal deqil. İnansam mi inanmasam mi inan bilemedm kusura bakma qidip yataqna qir yat al yastqini qit yanımdan de. Ne demk beni oturma odasına attı siz cinsiyetlerimi deqstrdinz naptinz.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman sen özür dilemiceksin herhalde iyice alışmış böyle gider ozaman
Yok asla bu sefer asla her seferinde ilk konuşan ben aldım hep alttan aldım ama bu sefer yok bu sefer asla konuşmam ama o karıları izlediğini suratına diyemedim içimde kaldı hatasını vuramaidm o an başka sebebden kavga çıkardı vurucnda ameliyat yerime denk geldi ağrım vardı çekildim odaya içime dert oldu pat pat yüzüne vurucaktim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok asla bu sefer asla her seferinde ilk konuşan ben aldım hep alttan aldım ama bu sefer yok bu sefer asla konuşmam ama o karıları izlediğini suratına diyemedim içimde kaldı hatasını vuramaidm o an başka sebebden kavga çıkardı vurucnda ameliyat yerime denk geldi ağrım vardı çekildim odaya içime dert oldu pat pat yüzüne vurucaktim
Boşver belki özür dilerse dersin yoksa böyle gitmez inşallah hayirlisi olur hakkında 😞

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum o seni itelerken elin armutmu topluyrdu wuramiyosun iteleseydin bari sen sinersen o ha bire üstüne qelir. Yazdıkların hic normal deqil. İnansam mi inanmasam mi inan bilemedm kusura bakma qidip yataqna qir yat al yastqini qit yanımdan de. Ne demk beni oturma odasına attı siz cinsiyetlerimi deqstrdinz naptinz.
Bende çocuk odasında çamaşır asıyordum cocgun kovasini kafasına fırlattım sonra gitti o odamızda yattı kalk dedim kalmadı siktir git oturmaya dedi bende orda yattım bulaşmak istemedim daha çok çünkü karnım çok agiriyordu dikisime vurduğu için şuan öyle migrenim Azmis bir durumdayim ki hiç uyumadım o yaptığı serefsizlgide suratına söyleyemedim ya içime dert oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver belki özür dilerse dersin yoksa böyle gitmez inşallah hayirlisi olur hakkında 😞
Özür dilesede ne fayda kuzum iki yabancı gbi olucaz artık dün gece yaptıkları çok koydu bana

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende çocuk odasında çamaşır asıyordum cocgun kovasini kafasına fırlattım sonra gitti o odamızda yattı kalk dedim kalmadı siktir git oturmaya dedi bende orda yattım bulaşmak istemedim daha çok çünkü karnım çok agiriyordu dikisime vurduğu için şuan öyle migrenim Azmis bir durumdayim ki hiç uyumadım o yaptığı serefsizlgide suratına söyleyemedim ya içime dert oldu

Özür dilesede ne fayda kuzum iki yabancı gbi olucaz artık dün gece yaptıkları çok koydu bana
Anladım kuşum kusura bakma. Eşin baş edilecek biri deqilmis kesinlikle rabbim yardımcın olsun İnsaAllah umduquna kawusrsun 🤲♥️🌹

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Haklısın bu senin hatan değil olmuyorsa kopsın inceldiği yerden başedilecek biri değil gibi yazık

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın bu senin hatan değil olmuyorsa kopsın inceldiği yerden başedilecek biri değil gibi yazık
İçimde kaldı ve watsaptan uzunca yazdım ve ben izlemedim geçtim direk demke ki izlenmiş göründü diyor doğru iki saniye parmağını yanına kaydirmasi yarimsaatinj alıyor ya snaiye snaiye belli kaç saniye izledigin dedim şimdi diyor sen karışma bana bende sana bana lazım olan kızım sen nereye gidersen git diyor 😔 umrumda değil diyor

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar