Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,085 kez görüntülenmiş, 228 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar çok stresliyim bir fikir verin ne yapım 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin huyunu diyim mi sana kuzum ben şimdi onla konusucam ya öyle birşey yok saçma saçma konuşma dicek bende acicam YouTube dixem al bak izlemissin işte bir tane değil iki tane değil dunya kdar dicem sonra sinirlenicek bagiricak sonra ben susucam diye üstüme üstüme gelicek vurucak büyük ihtimalle ben aglicam sonra ben yapamıyorum duzelirsin düzel dicem ama duzeliceginde yok bu kaçıncı sözün dediğim de kızımı vermiyorum siktir git sen nereye gidersen dicek yine vurucak ya odaya atar beni yada kapıya aticak ikisinden birini yapar çünkü bu sefer sakin kalicagini sanmıyorum
CAnim bu nasıl sevmek bazı arkadaşlar yazmış aldatmayan erkek yoktur ya zamanı yok ya parası ne alakası var eşim o konuda güvenim sonsuz parada var zaman da var kendi işini yapıyor gözü benden başkasını görmez yani aldatan herturlu aldatır paraya zamana bakmaz senin yazdigin konu hakkında birdefa instegramda Gökçen kadın dogumcu var canlı yayın yapıyordu başka bir doktorla kadın halimle dinlerken utandım okadar herşeyi dogalmis gibi anlatıyorlar ki deme kki doğal ama bizler biraz yanlış buluyoruz konu buydu canim hatta soruların coguda bu yöndeydi napabiliriz doktor diyor ki beraber izleyin bunda yanlış birşey yok 🤔😉dene canim beraber izleyelim de tepkisi ne olacak ozaman zamanla o ona normal birşey gibi gelecekmiş ve izlemezmis izlese de seninle izlesin her ilişkide her kişide fantazi anlayışı farklı belkide biraz yatağınıza yenilikler getirmelisiniz karşılık li linç lemeyin kızlar 😀😀😀 ben olanı yazdım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma canım ya ben senin gereksiz yorumlarını takip etmiyorum. Birkaç yerde daha denk geldi bu tarz saçma sapan yorumların. Yine görünce birinin bi uyarması lazım dedim de burada modaretör olarak bir nevi görevimiz de biliyor musun gereksiz abartı yorum yapanları susturmak ondan yani üstüne alınma yoksa sen benim dikkatimi çekebilecek kapasitede bir insan değilsin yoksa
Doğru arada baya fark var 😂😂🤣🤣 ben senin gibi olmam olmamamda 🤣😂😂😄

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Canım cevap yazma bayan takmış baya konuyu kapatalım bence hiç gerek yok
Arkadaşın diye bana burda böyle takti etti diye yorum yapamazsın neyine takacam ya o geldi yazdı iyi ne güzel bundan sonra arkadaşım olan herkesi ben koruyum geriye kalanı bişey derse taktı diyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum insan gibi uyardım anlamıyor ki

Olamazsın zaten evet doğru demişsin diyorum ya sende o kapasite yok
Sendeki kapasite de ortada 😄😂🤣🤣

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşın diye bana burda böyle takti etti diye yorum yapamazsın neyine takacam ya o geldi yazdı iyi ne güzel bundan sonra arkadaşım olan herkesi ben koruyum geriye kalanı bişey derse taktı diyelim

@Nur123 Nur ben savdım kuzum bu sefer sana sardı 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
O degil de şunu anladım bu sitede artık post açıp sorunumuzu anlatmamak gerek erkekleri boşverin kadın kadının düşmanı olmuş profile girip geçmişi okuyup insanları geçmiş acı olaylardan vurmak nedir ya
Aynen bende ona sinir oldum. Sen gibi yapsın da kocası seninki gibi oradan buradan çıksın diyor utanmadan. Karakter meselesi kuzum yapacak birşey yok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

cidden gereksiz uzuyor konu birşey demedim ki sana 😅

@Nur123 Nur ben savdım kuzum bu sefer sana sardı 😂
Geliyor gelmekte olan 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar