Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,302 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim eşine akıl, fikir, anlayış versin inşallah kuzum🤲🏻 Kıyamam sana yaa hamilesin yıpratma kendini. Sende bu süreçte evdeyken kafanı meşgul edecek bi ugraş bul kendine. Düzelecek Allah'ın izniyle. Ama inşallah yıpranmadan, kırılmadan 🤲🏻
İnslaalh kuzum strese bağlı galiba bu aralar ilaç kullanmama rağmen çok kusmalarim ya geberiyorum resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşe nasıl oldun canim iyimisin
Nasıl oliyim kuzum suçlu bnmmisim gbi eziyet çekiyorum resmen kuzum ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yaa hepsi mi aynı olur 🙄🙄 Ben eşimle 6 yıl severek evlendim, halada çok severim ama her tartışmada kanlı bıçaklıymışız gibi davranır. Düzelince de dünyanın en tatlı kocası🤦🏻‍♀️ Takma kuzum, umursamamaya çalış yıpranan biz kadınlar oluyoruz. Onlar evden çıktığı an herşeyi unutuyor. Biz onlardan sonra o dört duvar içinde kalınca üstüne bir de canımız yavrularımızla onlara belli etmeden ilgilenmeye çalışınca birikiyor içimizde daha daha büyütüyoruz aklımızda. Rabbim kolaylık versin, inşallah en sağlıklı, en hayırlı kararı verirsin🤲🏻
Ne güzel yazmışsın canım aynen öyle biz kadınlar hep güçlüyüz yavrularımız için herşeye katlaniyoruz🙄🙄🙄ama onlar kusunce tartisinca dışarda gününü gün ediyorlar hiç tinlamiyolar bizleri umurlarinda olmuyoruz 🥴😏😏

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sen onu takma gerçi aynı evin içinde biraz zor da
Aynen kzuum çok zor valla sabır sabır diyorum

Ne güzel yazmışsın canım aynen öyle biz kadınlar hep güçlüyüz yavrularımız için herşeye katlaniyoruz🙄🙄🙄ama onlar kusunce tartisinca dışarda gününü gün ediyorlar hiç tinlamiyolar bizleri umurlarinda olmuyoruz 🥴😏😏
Aynen öyle oluyor kuzum ben elimden poşet eksik olmasın mide bulantısı ev temizlik yemek babasina ilgilen asele ilgilen herşeyi tam adam ben sucluyum gbi ceza veriyor resmne umrunda da değil hadi hayırlısı bakalım ne olcak

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Aynen öyle oluyor kuzum ben elimden poşet eksik olmasın mide bulantısı ev temizlik yemek babasina ilgilen asele ilgilen herşeyi tam adam ben sucluyum gbi ceza veriyor resmne umrunda da değil hadi hayırlısı bakalım ne olcak
Koca deyince kafama iğneler batıyor🤣🤭

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım sende onu sallama bir gün geçer iki gün geçer 1 ay geçer ondan sonra sana muhtaç köpek gibi gelir yanına

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Canım yatak odani haftada 2 kere falan sirkeli suyla sil bide bol bol yaşın ac evde inşallah huzursuzlugunuz giderilir 🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım yatak odani haftada 2 kere falan sirkeli suyla sil bide bol bol yaşın ac evde inşallah huzursuzlugunuz giderilir 🤲
İnslaalh kuzum dediklerini yapıcam 🤲 insallh faydası olur

Koca deyince kafama iğneler batıyor🤣🤭
😇😇😄 Hey yarabbim ya

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım sende onu sallama bir gün geçer iki gün geçer 1 ay geçer ondan sonra sana muhtaç köpek gibi gelir yanına
Bakalım bugün 4 gün canm evde kaçıyor resmne görmemek için geç geliyor gelinceye odaya hemen bakalim ne zaman hatalı olduğunu anlicak

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
İnslaalh kuzum dediklerini yapıcam 🤲 insallh faydası olur

😇😇😄 Hey yarabbim ya

Bakalım bugün 4 gün canm evde kaçıyor resmne görmemek için geç geliyor gelinceye odaya hemen bakalim ne zaman hatalı olduğunu anlicak
İnşallah canım bol bol sesli süre aç evde rabbim yardım etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar