Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,206 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kzuum çok zor valla sabır sabır diyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle oluyor kuzum ben elimden poşet eksik olmasın mide bulantısı ev temizlik yemek babasina ilgilen asele ilgilen herşeyi tam adam ben sucluyum gbi ceza veriyor resmne umrunda da değil hadi hayırlısı bakalım ne olcak
Allah yardımcın olsun inşallah canm dua et İnan Allah'tan başka kimi çok sevdiysek onunla imtihan oluyoruz Sadece Allah'a sığın rabbim sana bıraktım de 🤲🤲

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
İnslaalh kuzum strese bağlı galiba bu aralar ilaç kullanmama rağmen çok kusmalarim ya geberiyorum resmen

Nasıl oliyim kuzum suçlu bnmmisim gbi eziyet çekiyorum resmen kuzum ya
Stresten olabilir kuzum, ben gebelik dışında da her uzuldugumde mideme kramplar girer, kusmadan da rahatlamam. Rabbim kolaylık versin inşallah canım🤲🏻 Elma, salatalık, yoğurt iyi gelebilir canım...

Ne güzel yazmışsın canım aynen öyle biz kadınlar hep güçlüyüz yavrularımız için herşeye katlaniyoruz🙄🙄🙄ama onlar kusunce tartisinca dışarda gününü gün ediyorlar hiç tinlamiyolar bizleri umurlarinda olmuyoruz 🥴😏😏
Yani maalesef günümüz gerçeklerinden🙄 Nerede eşine aşırı değer veren, el üstünde tutan, herseyine dört dörtlük yetmeye çalışan bi kadın varsa orada böbürlenen, ben benim diyen, görevindir yada hakkımdır diyen bir erkek(!) var 😏😑

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Stresten olabilir kuzum, ben gebelik dışında da her uzuldugumde mideme kramplar girer, kusmadan da rahatlamam. Rabbim kolaylık versin inşallah canım🤲🏻 Elma, salatalık, yoğurt iyi gelebilir canım...

Yani maalesef günümüz gerçeklerinden🙄 Nerede eşine aşırı değer veren, el üstünde tutan, herseyine dört dörtlük yetmeye çalışan bi kadın varsa orada böbürlenen, ben benim diyen, görevindir yada hakkımdır diyen bir erkek(!) var 😏😑
Aynen öyle kuzum dunngece üstüm açık yastiksiz uykuya.dalmisim oda aselle odada çizgi filim izliyordu inan var ya bir uyandım her yerim tutulmuş valla deeiim yatakta yatiyim ama değmez dedim ya resmen beni o halde görüp insan uyandırır ne bilim bir üst örter bişey yapar yok sanki bnm adam gitti başka adam geldi valla ya bende sinirlendim aldım yastığımo yorganimi koltuğuma geçtim yine bu değişiklik kavga yüzünden olduğuna inanmıyorum artık valla bu işte başka bir iş vallw ya biz daha büyük nice kavgalwr ettik ilkes bu şekilde çok ayrı kaldık ve beni görmemek için kaciyor resmen bu isin altında başka bir bok var

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum dunngece üstüm açık yastiksiz uykuya.dalmisim oda aselle odada çizgi filim izliyordu inan var ya bir uyandım her yerim tutulmuş valla deeiim yatakta yatiyim ama değmez dedim ya resmen beni o halde görüp insan uyandırır ne bilim bir üst örter bişey yapar yok sanki bnm adam gitti başka adam geldi valla ya bende sinirlendim aldım yastığımo yorganimi koltuğuma geçtim yine bu değişiklik kavga yüzünden olduğuna inanmıyorum artık valla bu işte başka bir iş vallw ya biz daha büyük nice kavgalwr ettik ilkes bu şekilde çok ayrı kaldık ve beni görmemek için kaciyor resmen bu isin altında başka bir bok var
Umarım düşündüğün gibi bişey yoktur kuzum yaa🤲🏻🤲🏻 Erkekler işte iyiyken bile ne kadar iyi olsalar da hammaddeleri odun🙄 Kötü düşünme, kötü olmasin inşallah. Ama bi gözlemle bakalım ne kadar sürecek

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Umarım düşündüğün gibi bişey yoktur kuzum yaa🤲🏻🤲🏻 Erkekler işte iyiyken bile ne kadar iyi olsalar da hammaddeleri odun🙄 Kötü düşünme, kötü olmasin inşallah. Ama bi gözlemle bakalım ne kadar sürecek
Bakicam ama içimde de ses his insallh yanıltır beni resmen nasıl bir durum içine düştüm ya ikinci bebegi o kdar çok isteyen adam şuan sanki karnimda hiç yokmuş gibi davranıyor ya

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bakicam ama içimde de ses his insallh yanıltır beni resmen nasıl bir durum içine düştüm ya ikinci bebegi o kdar çok isteyen adam şuan sanki karnimda hiç yokmuş gibi davranıyor ya
Ahh kuzum yaa ne diyebilirim ki eşini en iyi sen bilirsin, sen tanırsın... Kadınlar biseyden nem kapıyorsa boşuna olmaz genelde🙁 Rabbim güzel kızının ve masum bebeğinin hatrına yanıltır seni inşallah ve en kısa sürede düzelirsiniz 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.