Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,200 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım bide yatağında yat daha da açma arayı rabbim yardim etsin herkesle kus oluyo ama eşle olmuyor maalesef
Direk odaya geçip kapıyı kapatır kuzum beni görmüyor bile bennsimdi giidp nasıl yatiyim ki birde kendi haklıymış gbi adım atmsmi bekliyor ama her seferinde adım atan ben olduğum için bu sefer atmak istemiyorum birde çok zoruma gitti kuzum bu sefer ki laflar olaylar beni hiçe saymasi

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Direk odaya geçip kapıyı kapatır kuzum beni görmüyor bile bennsimdi giidp nasıl yatiyim ki birde kendi haklıymış gbi adım atmsmi bekliyor ama her seferinde adım atan ben olduğum için bu sefer atmak istemiyorum birde çok zoruma gitti kuzum bu sefer ki laflar olaylar beni hiçe saymasi
Anlıyorum seni kuzum gir sirtini dön yat zaten insanı lafları yıpratıyor biliyorum ama ayrı uyudukca sahada aranız aciliyo şeytana fırsat veriyorsun yat yatağına duanı et uyu oda karşı koyamaz atar bı adım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum seni kuzum gir sirtini dön yat zaten insanı lafları yıpratıyor biliyorum ama ayrı uyudukca sahada aranız aciliyo şeytana fırsat veriyorsun yat yatağına duanı et uyu oda karşı koyamaz atar bı adım
Bak mesela geldi simdi kapıyı açtım selam bile vermedi yüzüme bakmadı aseli almış diğer odada oynuyor mesela sırf görmemek için normalde oturumda yanımda oynardı çocukla şimdi tinlamiyor sanki evde hiç yokmuşum gbi 😔

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Bak mesela geldi simdi kapıyı açtım selam bile vermedi yüzüme bakmadı aseli almış diğer odada oynuyor mesela sırf görmemek için normalde oturumda yanımda oynardı çocukla şimdi tinlamiyor sanki evde hiç yokmuşum gbi 😔
Katır inadı var derler ya hakkaten öyle bu erkekler yemek falan yemiyomu hiç nasıl böyle kalabiliyorlar ben asla kus kalamiyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Katır inadı var derler ya hakkaten öyle bu erkekler yemek falan yemiyomu hiç nasıl böyle kalabiliyorlar ben asla kus kalamiyorum
Yok kuzum yiyp geliyor yemiyor çok karnı acikirsa gece yemk yaptığımı değil ekmek arası yiyor ve yatna kdar aselin içerde oynucak sonra da gecicek odaya kapatıck kapıyı

Tüm sayfalar yüklendi.