Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Nazzlı tarafından oluşturulan Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,755 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar daha yeniyim ve ilk gebeliğim bana aranızda deneyimli annecikler arkadaş olabilirmi yaşadığınız zorlukları anlatında tanışalım 🤗🌹
Konbuyu başlatan Nazzlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadik

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tanışalım deneyimlerinizi anlatın ben daha yeni ve 4.5 aylık hamişim tecrübesizim aranızda tecrübeli anneler çoktur neler yaşadınız neler dediler de doğru çıkmadı tanışalımmm annecikler hadi gelin 🤗🌹😊
Merhaba Hoşgeldin 🥰 benim ikinci gebeliğim bir oğlum var 3 yaşına girecek bu bebişimin daha cinsiyetini bilmiyorum 14+4 günlüğüz. İlk gebeliğim de hiç sıkıntım olmadı sağlıkla doğdu bu da inşallah öyle olur, oğlum doğduktan sonra biraz korkuttular kalbi delik üfürme var dediler, yumurtalığının biri yok dediler. Ama herşeyi temiz çıktı şükür. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize 🥰🤗🙏

İlknur işler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hoşgeldin 🥰 benim ikinci gebeliğim bir oğlum var 3 yaşına girecek bu bebişimin daha cinsiyetini bilmiyorum 14+4 günlüğüz. İlk gebeliğim de hiç sıkıntım olmadı sağlıkla doğdu bu da inşallah öyle olur, oğlum doğduktan sonra biraz korkuttular kalbi delik üfürme var dediler, yumurtalığının biri yok dediler. Ama herşeyi temiz çıktı şükür. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize 🥰🤗🙏
Bişey sorcam da bebek kaç aylık olunca cinsiyet belli oluyor

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tanışalım deneyimlerinizi anlatın ben daha yeni ve 4.5 aylık hamişim tecrübesizim aranızda tecrübeli anneler çoktur neler yaşadınız neler dediler de doğru çıkmadı tanışalımmm annecikler hadi gelin 🤗🌹😊
Canım benim ikk kızım da böbreğin biri diğerine göre büyük enese kalınlığı var falan fistan diye laf etmişlerdi rabbim e Binlerce kere şükürler olsun ki gayet sağlıklı şimdi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hosgeldin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 18 haftalık senle aynıyım

Son düzenleme:

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm hayırlı olsun öncelikle ben 3.çocuğuma gebeyim ben eğer sana anlatırsam yaşadıklarımı anlatırsam daha ilk korkarsın kiz ama bisey var acıyı çeke çeke anne tekrar tekrar olmak güzel 😉😀😀

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım bende 16+5 günlük hamileyim ikinci gebeligim bir oğlum var henüz karnımdaki sıpa kizmi erkekmi öğrenemedim 😁 ilk gebeligimde düşük riskim vardı 6 ay boyunca yattım almaya kalktılar kanamam çok olduğundan dolayı ama yinede almirmadim şuan 4 buçuk yaşında 🥰 kesede hirizonal bant var dediler eline ağzına yapışır eli olmaz kolu olmaz dediler 36 haftada iç kanama geçirdim eşi erken düşmüştü kuvezde kaldı sarılık oldu ama herşey geride kaldı ikinciyi yapmakta hep korkulu yaklaştım fakat kendi cabalariyla ne kadar dikkat etsekde çıktı geldi 😁 şükür ilk gebeligimde yaşadığım şeyleri bunda yaşamadım herşey yolunda tek endişem oğlumda çoklu protein alerjisi vardı emziremedjm bile diyet mamalarla büyüdü hep içimde kaldı bunu inşallah emzirebilirim alerjisi olmaz benim hikayemde bu senin hamileliğin nasıl gidiyor 🤗
Allah kavuştursun sağlıklı bir şekilde o kadar iyi anlıyorum ki benimde ilk çocuğumda çoklu besin alerjisi vardı anne sütü verdim ama ek gıdaya başladığım da hiç birşey veremedim alerji sütü kullandım takviye olarak şimdi de 2 hamileyim ilkte çektiğim sıkıntıları bunda çekmek istemiyorum

Tebrik ederim tahmin ederim sabırsız ve heycanlısındır. Bende 25 haftalık hamileyim 2 gebeliğim 2. Gelecek de erkek kız bekliyordum hamilelik sürecinde yaşadığım zorlukları görünce ama erkek olacak dedi doktor kız erkek önemli değil yeter ki saglıklı olsunlar kan değerlerim çok düşükmüş benimde kan ilaçı kullanıyorum berbat birsey aç karnına içince bulantı yapıyor.ilk oglumda çok sıkıntı çektim alerjik sorunları vardı inşallah bunda olmaz.özel hastanede muane oldum cinsiyeti nedir diye sorduğum da bak pipisi demişti.ilk gebeliğimde kalça kemiğinden 2 aylıkken bilmişti erkek olacağını

Son düzenleme:

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allah kavuştursun sağlıklı bir şekilde o kadar iyi anlıyorum ki benimde ilk çocuğumda çoklu besin alerjisi vardı anne sütü verdim ama ek gıdaya başladığım da hiç birşey veremedim alerji sütü kullandım takviye olarak şimdi de 2 hamileyim ilkte çektiğim sıkıntıları bunda çekmek istemiyorum

Tebrik ederim tahmin ederim sabırsız ve heycanlısındır. Bende 25 haftalık hamileyim 2 gebeliğim 2. Gelecek de erkek kız bekliyordum hamilelik sürecinde yaşadığım zorlukları görünce ama erkek olacak dedi doktor kız erkek önemli değil yeter ki saglıklı olsunlar kan değerlerim çok düşükmüş benimde kan ilaçı kullanıyorum berbat birsey aç karnına içince bulantı yapıyor.ilk oglumda çok sıkıntı çektim alerjik sorunları vardı inşallah bunda olmaz.özel hastanede muane oldum cinsiyeti nedir diye sorduğum da bak pipisi demişti.ilk gebeliğimde kalça kemiğinden 2 aylıkken bilmişti erkek olacağını
16 haftalık misim bu mesaji yazdigimda simdi 27 oldum cinsiyeti kız bende senin gibi alerjiden cok cektim tek endişem inşallah alerjik olmaz ilk cocugu alerjik olup ikincisi alerjik olmayan birçok kişi var bizde o lardan biriyizdir umarım 🥰🤗

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben doğum yaptım 3 evladım var kızım 13 oğlum 8 yaşında ufaklık yani ali bey 7 aylık oldu sağsağlim bebeğini kucağına alırsın inşallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar