Kızlar doğuma giderken elbise tarzı gecelik şart mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Kızlar doğuma giderken elbise tarzı gecelik şart mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,048 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğuma giderken elbise tarzı gecelik şart mı
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Doğumda zaten ameliyat elbisesi giydiriyorlar.Ben sezeryan oldum. Lohusa pijaması olsa da dikiş bölgemi çok rahatsız etti.Tuvalete gittiğimde dikişlerden zaten eğilmek ölüm gibiydi bir de pijama çıkartmakla uğraşmak zor oldu. Gecelikle çok rahat ettim.İyi ki yanıma 2 tane almıştım.Bunda da sadece gecelik götüreceğim.Bu da yaz doğumu olacak inşallah.

...

Moderator
Mod
rank
Bende sezeryan oldum düğmeli pijama takımı giydim zaten sonda çıkana kadar giyinmeme izin vermediler onu da ayağa kalkınca çıkardılar hemen
Selam annişler bugün bi akrabam doğuma giderken elbise şeklinde gecelik aldın mı diye sordu ben alt üst düğmeli pijama takımı aldım iki adet uzun elbise tarzı bir gecelik şart mı normal doğum için şehir hastanelerinde hastane önlüğü veriliyor mu acaba bilginiz var mı 🌸🌸🌸
Canım ben hem gecelik hemde pijama takımı aldım.Hangisiyle rahat edebilirsem hastanede onu giyeceğim sezaryenden sonra.

NazlıYB

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler bugün bi akrabam doğuma giderken elbise şeklinde gecelik aldın mı diye sordu ben alt üst düğmeli pijama takımı aldım iki adet uzun elbise tarzı bir gecelik şart mı normal doğum için şehir hastanelerinde hastane önlüğü veriliyor mu acaba bilginiz var mı 🌸🌸🌸
Ben devlet hastanesinde dogum yaptm 2 adet alt ust takim bide gecelik koydm cantaya bana doğum odasina giderken geceligimi giymemi söylediler sanciyida o sekil cektim çatalada o sekil yattm ama sonrasında maffoldu degistirmekde ayri sıkintı oldu dikişlerle ama sen tedbirli git bi parça sonucta at çantaya 😊

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlet hastanesinde dogum yaptm 2 adet alt ust takim bide gecelik koydm cantaya bana doğum odasina giderken geceligimi giymemi söylediler sanciyida o sekil cektim çatalada o sekil yattm ama sonrasında maffoldu degistirmekde ayri sıkintı oldu dikişlerle ama sen tedbirli git bi parça sonucta at çantaya 😊
Yakın zamanda mı doğum yaptınız ya almadım aslında 39+4 olduk internetten getirteceğim eğer şartsa hastaneye bi soracağım en son
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben hem gecelik hemde pijama takımı aldım.Hangisiyle rahat edebilirsem hastanede onu giyeceğim sezaryenden sonra.
İyi yapmışsın canım bende öyle yapacağım gibi lazım olma ihtimali varmış inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişler 🌸🤲

NazlıYB

Kayıtlı Üye
rank
Yakın zamanda mı doğum yaptınız ya almadım aslında 39+4 olduk internetten getirteceğim eğer şartsa hastaneye bi soracağım en son
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi yapmışsın canım bende öyle yapacağım gibi lazım olma ihtimali varmış inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişler 🌸🤲
Doğum yapacağınız hastanede önemli tabi ben devlette yaptığım için öźel bi muamele görmedim her ihtiyacima gore tedbirli gittim oğluşumda 5 yaşında şuanki sartlar degişmişte olabilir tabi

Tüm sayfalar yüklendi.