Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,937 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumdan kaç gün sonra sütünüz geldi 🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanla erken doğum yaptım ilk başta damla damla geliyordu sütüm yinede sagdim yoğun bakımda kaldı verdim doktor ilk doğduğunda midesi üzüm tanesi kadar verdiğin sütle doyuyor demişti vaz geçme satmaktan demişti gün geçtikçe dahada artti sütüm sagdikca bide humana still tea aldım oda çok fayda sağladı sen bebeğini emzirdimce bebeğin ihtiyacı kadar süt çıkar eğer kilo alımı durursa o zaman Dr mamaya yönlendirir canım inşallah gerek kalmadan emzirirsin bebisini

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔
Herkesde farklı oluyor gizem benim ilkde hemen geldi ikincide gelmedi yanında mama bulundur canım once emzır sonra mama ver sutun gelince mama verme

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Canlarim dogumdan kac gun sonra sütünüz geldi ve sütünüz gelene kadar mama verdiniz mi ben vermek istemiyorum mamaya alışsın istemiyorum ac kalmaz demi zaten bebek emdikce inecektir 2 güne demi🤔
Ben acemi bir anne olarak bebegim dogdu hastahanede süt veremedim bebek ac kaldi maalesef.. mamada almistim.. ama vermeknistemuyordum neyse eve geldim ne yaptim emmedi aklima bir fikir geldi suya seker koyuverdim meme ucuna sürdüm bebegin ağzına bir kaç kez verdim cok yavas emdi karınca gibi.. sonra bir kaç kez daha tatlı suyu mememe sürdüm bebek emmeye başladı sütum beyaz geldi önce sonra beyaza döndü sukur dedim... cogu anne emmiyor diye birakiyor inanın bu yolu eskilerde yapiyormus sonra söylediler.. ama bana bu fikri Rabbım gonderdi cocuk cok açken iyi oldu ya ikinci bebegimdede oyle yapcam.. Allahbkorusun emmese cocuk havale geçirebilir bu yöntemi deneyin zaten meme ucuna sürünce cocuk emiyor basta reddetmesinin sebebi meme kuru gelmiyor ve o sut geleceğini anlamadığı için emmiyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben acemi bir anne olarak bebegim dogdu hastahanede süt veremedim bebek ac kaldi maalesef.. mamada almistim.. ama vermeknistemuyordum neyse eve geldim ne yaptim emmedi aklima bir fikir geldi suya seker koyuverdim meme ucuna sürdüm bebegin ağzına bir kaç kez verdim cok yavas emdi karınca gibi.. sonra bir kaç kez daha tatlı suyu mememe sürdüm bebek emmeye başladı sütum beyaz geldi önce sonra beyaza döndü sukur dedim... cogu anne emmiyor diye birakiyor inanın bu yolu eskilerde yapiyormus sonra söylediler.. ama bana bu fikri Rabbım gonderdi cocuk cok açken iyi oldu ya ikinci bebegimdede oyle yapcam.. Allahbkorusun emmese cocuk havale geçirebilir bu yöntemi deneyin zaten meme ucuna sürünce cocuk emiyor basta reddetmesinin sebebi meme kuru gelmiyor ve o sut geleceğini anlamadığı için emmiyor
Bizimkiler de o suyu bebege ıcırır sarılık olmasın diye demek ki yanlıs yapıyorlarmıs gogus ucu daha mantıklı geldi 👍🤗

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Tamam balım goturmicem ozaman ac kalmaz heralde ya iner heralde sütüm mama almayacam👍🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizliyosa inecektir kuzum ya insallah iner hemen ayy sorma o geceleri mama yapma olayı yokmu sinir oluyodum ya🙄🙄
Inş iner canım bugün 3 günüm daha yok nasıl olacak bilmiyorum gece zor oluyor mama işi bide kaşıkla veriyoz

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Anladim kuzum bakalim ocak sonuna gun verecek bakalim insallah süt iner mamaya gerek kalmaz kuşum🤗

Ayyy kotu olmus kuzum benim ya😔😥 zaten ilk gun gelmezse aldiririm eşime mama bakalim duruma gore

Ayyy kotu olmus kuzum benim ya😔😥 zaten ilk gun gelmezse aldiririm eşime mama bakalim duruma gore

Bende sorayim doktoruma belki benimki de yazar kuzum🤔

Bende sorayim doktoruma belki benimki de yazar kuzum🤔

Aaaa ciddimi canım ben ozelde vermiyolar diye biliyodum oyleyse süper ya bosa para verip koca kutu mama almamis olurum 2 gun icin
Yok cnm veriyorlar gelip göğsünü kontrol ediyorlar bebeğin çiş kakasını soruyorlar kardeşimde farklı ilde özel de dogum yaptı onunda mamayi hastane vermişti

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 36 haftalık doğum oldu benim hiç gelmez diye üzüldüm ilk gün bebek çok minik diye akşama kadar 2 kaşık 3 kaşık sagıp verdim doktor cok küçük mama alın dediler aldık 1.Günü akşam mama verdik 2. Günü hem mama hem meme 3. Günü sütüm gelmeye başladı :) hiç kafaya takma gelirrr mama derlerse eger alırsın kasıla verirsin memeye alışana kadar

Tüm sayfalar yüklendi.