Kizlar doğumu başliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar doğumu başliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,616 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar doğumu başliyor?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Tammam canim teşekkürler amma cokk.korkuyorum korkularimi yenemedim. Once nişan gelmeli diyilmi nişan gelmeden dogum başlarmi?

Canım bol dua et korkma canim hayırlısı olsun inşallah içini ferah tut kendini sıkma herşey güzel olucak evladımı kucağıma alicam diye düşün tm mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hee tamam canim o zamam sancilarim beni yaniltdi galiba
Canım suyun gelmesi bi anda oluyor patlıyor benimki sancıyla patlamıştı onu hissedebiliyorsun

Canım suyun gelmesi bi anda oluyor patlıyor benimki sancıyla patlamıştı onu hissedebiliyorsun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ya adet agrisi gibi sancim var . Surekli tualete gidiyorum karnim sertleşiyor. Bacaklarim belime agri vuruyor. Bir geliyor ağri bir gidiyor neden acaba?
Doğum sancısı ağrısı çoktur gelip gelip gider kuzum dinlenince geçmiyorsa sancidir Nisan herkeste gelecek diye birşey yok kuzum teknelerini sancılarını dakika tut takip et bir duş al çantan herşeyin hazır olsun Hayırlısı olsun kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tammam canim teşekkürler amma cokk.korkuyorum korkularimi yenemedim. Once nişan gelmeli diyilmi nişan gelmeden dogum başlarmi?

Doğum anındada suyun gelebilir sancıların dayanılmayacak seviyedeyse hastaneye git canım

Tüm sayfalar yüklendi.