Kizlar doğumu başliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar doğumu başliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,621 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar doğumu başliyor?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı ağrısı çoktur gelip gelip gider kuzum dinlenince geçmiyorsa sancidir Nisan herkeste gelecek diye birşey yok kuzum teknelerini sancılarını dakika tut takip et bir duş al çantan herşeyin hazır olsun Hayırlısı olsun kuzum
Hayir canim eskiden dinlenince gecerdi simdi gecmoyor. 20 dakikada 2 .3 kez geldi amma ne nişanim nede suyum gelmedi bebek çokkk.kipirdiyor çok fazla
Yani dogum başlarken boyle kipirdarmi? Ilk gebeliyim hic birsey bilmiyorum😢😢

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ya adet agrisi gibi sancim var . Surekli tualete gidiyorum karnim sertleşiyor. Bacaklarim belime agri vuruyor. Bir geliyor ağri bir gidiyor neden acaba?
Su ya da nişan gelmeden de doğum başlar cnm mesela ben öyle gittim 2 cm açılma ile doğuma girdim bnce ihmal etme git doktora ne olur ne olmaz RABBİM sağ salim kavuştursun inşaALLAH

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Yani adet agrisi gibi canim sancimi ne anlayamadim valla. Bi gelip gidiyor bacaklarim belim agriyor. Dogum sancisi olacagini sanmiyorum cunki cokkk şiddetli diyil adet agrisi gibi
Su ya da nişan gelmeden de doğum başlar cnm mesela ben öyle gittim 2 cm açılma ile doğuma girdim bnce ihmal etme git doktora ne olur ne olmaz RABBİM sağ salim kavuştursun inşaALLAH

Tüm sayfalar yüklendi.