Kizlar doğumu başliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar doğumu başliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,646 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar doğumu başliyor?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Hastanedeyim canım şu hastane kokusu mahvetti beni uyuyamıyorum bana bisey oldu uyuyamıyorum anlamadim
Ay hastane çokk zordur kuzum anliyorum seni. Allah yardimcin olsun kuzum. Bebeginde tez bir vakitte evinize dönersiniz sağ salim🤲💐bende yine o ağrilar başladi uyayamiyorum hiç böyle olmazdi halbuki. Hep yoruldugumda biraz adet agrisi gibi agri cekerdim uzaninca gecerdi ama bu gecmiyor sence dogum yakinmidir canim?

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay hastane çokk zordur kuzum anliyorum seni. Allah yardimcin olsun kuzum. Bebeginde tez bir vakitte evinize dönersiniz sağ salim🤲💐bende yine o ağrilar başladi uyayamiyorum hiç böyle olmazdi halbuki. Hep yoruldugumda biraz adet agrisi gibi agri cekerdim uzaninca gecerdi ama bu gecmiyor sence dogum yakinmidir canim?
Amin sağol canimmm valla benim doğum yapacağım zaman akşam biseyim yoktu gece bir anda ağrı geldi gitdi duzensizdi ilk başta sonra baktım düzenli. Olmaya başladı sürekli geldi adet ağrısı gibiydi canım aynen sonra geçmedi evde yürüdüm etdim şiddetlendi 20 dakikaya bi geldi sonra 10 dakka sonra 5 en son 2 dakikaya düştü ve ağrım. Çoğaldı anladım ki dogum. Sancısı uyutmadı beni baya ağrım vardı evde iki. Büklüm olmuştum sonrada suyum patladı işte hastaneye gitdim. Hemen sen nasılsın suan

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Benim aşiirii agrim yok canim surekli rahatsiz eden agrim var eger gecmezse yarinda doktora gidicem. Suyum filanda gelmedi ama. Beni rahatsiz eden agrilar var. InsaAllah hayirlisi olsun
Amin sağol canimmm valla benim doğum yapacağım zaman akşam biseyim yoktu gece bir anda ağrı geldi gitdi duzensizdi ilk başta sonra baktım düzenli. Olmaya başladı sürekli geldi adet ağrısı gibiydi canım aynen sonra geçmedi evde yürüdüm etdim şiddetlendi 20 dakikaya bi geldi sonra 10 dakka sonra 5 en son 2 dakikaya düştü ve ağrım. Çoğaldı anladım ki dogum. Sancısı uyutmadı beni baya ağrım vardı evde iki. Büklüm olmuştum sonrada suyum patladı işte hastaneye gitdim. Hemen sen nasılsın suan

Tüm sayfalar yüklendi.