Kizlar doğumu başliyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kizlar doğumu başliyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,725 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar doğumu başliyor?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin ve annenin sagligi önemli yalnis yönlendirme yapmayalım
Doğum sancısı sanki büyük abdesttin var gibi his verir dinlemsende geçmez Nisan da suyu da gelmemiş bebeğin hareketlerini hissettiği taktirde sorun yok. Tabiki yinede gidebilir aklında soru kalmasın. Yanlız her gittiğinde Altan açılma varmı diye bakıyorlar. Doğum yokken bile bunu yapıyorlar büyük eziyet. 37. Haftadan itibaren bebek hazneye yerleşir. Bu yüzden sancı oluşmaya başlar çünkü vücut kendini 3 hafta içinde hazırlar. Bu haftalarda hastane sık sık nstye baglicak varsa görünür zaten. Ben acele edip gittim suyumu batlattilar suni sancı verdiler. Keşke gelmeseydim dedim.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Doğum sancısı sanki büyük abdesttin var gibi his verir dinlemsende geçmez Nisan da suyu da gelmemiş bebeğin hareketlerini hissettiği taktirde sorun yok. Tabiki yinede gidebilir aklında soru kalmasın. Yanlız her gittiğinde Altan açılma varmı diye bakıyorlar. Doğum yokken bile bunu yapıyorlar büyük eziyet. 37. Haftadan itibaren bebek hazneye yerleşir. Bu yüzden sancı oluşmaya başlar çünkü vücut kendini 3 hafta içinde hazırlar. Bu haftalarda hastane sık sık nstye baglicak varsa görünür zaten. Ben acele edip gittim suyumu batlattilar suni sancı verdiler. Keşke gelmeseydim dedim.
Doğrudur kuzum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🤲🏻

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Bakalim canim nolucak şimdide ara bir gelen sancim var. Amma karnim hic aşagiya inmemiş dogum icin aşagiya inmesi lazim diyilmi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen kocam zaten dinlemez. Biraz qaz sancisi oldigunda bile. Anbulansi ariyir valla zorr durduruyorum😂
O sancilardan bendada var dunda bugunda aksam ustu basliyo gunduz tik yok😁kizim beni heyacanlandiryo yalanci ceta😉😄

Tüm sayfalar yüklendi.