Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,008 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
😊 Bende öyle demiştim şuan yine hamileyim 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ☺ cok şükür tabi iyi ki olmuş ama daha yeter allah isteyene versin.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ☺ cok şükür tabi iyi ki olmuş ama daha yeter allah isteyene versin.
😁

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annesler dogumunuza ne kadar kaldi korku varmi sizde de benim gibi 38 haftayi tamamladik 14 gun kaldi 😩malum 3 cu bebek artik tasiyamiyorum dogasim geliyor 😂ama o agrilari aklima salinca amann Mehri gul gibi oturuyorsun da diyom tirsiyomm yani😁 her yalanci sanci gelince aha gidiyom diyorum 🙄 ama yine gidemiyorum 🤦🏻‍♀️😂 Allah yardimcimız olsun insallah🤕
Canım benimde 15 günüm kaldı sezaryan olacak inş rabbim herkese hayırlı doğum versin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim 😘

AYnen ya hele bi okula bu vazyetde cocuk gotirub gitirmek var insallah cabucak kurtuluruz bu agrilardan bir an once eskisi duzene geri donuruz🤦🏻‍♀️

Evet kacari yok😂 ah bi eskiye done bilsem hamile gorunce kalbim akiyordu simdi nifretle bakiyorum biliyorum ne acilar cekecek🤣

Canim ya insallah bir avazda kurtulursun
İnşAllah cnm benim

Mehri

Kayıtlı Üye
rank

Hüda karadeniz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annesler dogumunuza ne kadar kaldi korku varmi sizde de benim gibi 38 haftayi tamamladik 14 gun kaldi 😩malum 3 cu bebek artik tasiyamiyorum dogasim geliyor 😂ama o agrilari aklima salinca amann Mehri gul gibi oturuyorsun da diyom tirsiyomm yani😁 her yalanci sanci gelince aha gidiyom diyorum 🙄 ama yine gidemiyorum 🤦🏻‍♀️😂 Allah yardimcimız olsun insallah🤕
40.haftayı bitirdim bekliyorum ne zaman doğum yaparım bilmem bu ilk hamileliğim bende doğum sancısı aklıma gelince çok korkuyorum 😥

Tüm sayfalar yüklendi.