Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Kızlar dualarınıza ihtiyacımız var 🥺
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah düzelir bitanem bende iyim hamilelikte iyi geciyo 30 haftalık olduk inşallah de güzel haberlerle gel bana da haber et cnm
Şimdi kan verdik sonucu çıkmış doktoru bekliyorum ama ben cuma günü sonuçları ile karşılaştırdım o günün değerine göre hepsi yine düşmüş🤦🏻‍♀️ bakalım doktor ne diyecek canım sıkılıyor iyice benim bu çocukların kan değerleri neden böyle oluyor anlamıyorum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm rabbim şifa versin onu ailesine bağışlasın inşallah Allah kimseyi evladıyla sınamasın 🤲
Rabbim korktuğuna Uğratmasin rabbim acil şifalar versin.hayirli sağlıkli uzun ömürler versin
Amin canlar inşAllah dualarımız kabul olur iyi haberler alırız 😔
Şimdi kan verdik sonucu çıkmış doktoru bekliyorum ama ben cuma günü sonuçları ile karşılaştırdım o günün değerine göre hepsi yine düşmüş🤦🏻‍♀️ bakalım doktor ne diyecek canım sıkılıyor iyice benim bu çocukların kan değerleri neden böyle oluyor anlamıyorum
Sana da çok geçmiş olsun canım içim bulandı stresten pek giremiyorum kusuruma bakma şimdi gördüm yazdığını Rabbim senin evladına da acil şifalar versin 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Es
Amin canlar inşAllah dualarımız kabul olur iyi haberler alırız 😔

Sana da çok geçmiş olsun canım içim bulandı stresten pek giremiyorum kusuruma bakma şimdi gördüm yazdığını Rabbim senin evladına da acil şifalar versin 🤲
Estağfurullah hazalım ne kusuru . Allah razı olsun buda abisi gibi enfeksiyon kan değeri düşük doktor yükselmeden aşı yapmayacağız dedi 🤦🏻‍♀️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kimin duası kabul olur bilinmez Rabbim belki de sizi aracı kılar bir mucize oluverir, çok sevdiğim kız kardeşim gibi bildiğim bir arkadaşımın oğlu Alperen aylardır hastanede.Bağışıklığı bir türlü yükselmiyor 2 gün evde kalsa 10 gün hastanede maalesef ki.Çok üzülüyoruz, öyle de akıllı, öyle güzel, öyle tatlı, şahsına münhasır pırlanta gibi bir çocuk ki 🥺 Enfeksiyon çok ilerlemiş ciğerinin ucu sönmüş doktorlar bağışıklığı yükselmezse tedavisi çaresi yok demişler 😢 Dua edin n’olur bir an önce sağlığına kavuşsun, parklarda yine koşsun oynasın, sağlıkla büyüsün 😔 Annesi canım kardeşim de artık mutlu olsun 10 sene bekleyip kavuştuğu evladının sefasını sürsün 🥹
Ah canım yavrum kalbim acıyla doldu hastane derdini çok iyi bilirim gözden akmasın da kuzucuk üzülmesin diye içine içine ağlamayı çok iyi öğretiyor o hastane odası Allah'ım tez zamanda Şafii ismi hürmetine şifasını versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim bizim yanımızda olduğunuz için, bizimle üzüldüğünüz için, dualarınız için 😔 Allah hepinizden razı olsun 🤲 Rabbim kimseyi evladıyla imtihan etmesin, hepimizin evladına sağlıklı, mutlu, huzurlu, uzuunn, güpgüzel ömürler nasip etsin 🤲
Rica ederiz canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Es

Estağfurullah hazalım ne kusuru . Allah razı olsun buda abisi gibi enfeksiyon kan değeri düşük doktor yükselmeden aşı yapmayacağız dedi 🤦🏻‍♀️
Evlat işte hapşırsa için gidiyor 🥹 genetik bir şey o zaman ben hiç duymamıştım biz de akdeniz anemisi var da pıhtılaşmayı bilmiyorum
Ah canım yavrum kalbim acıyla doldu hastane derdini çok iyi bilirim gözden akmasın da kuzucuk üzülmesin diye içine içine ağlamayı çok iyi öğretiyor o hastane odası Allah'ım tez zamanda Şafii ismi hürmetine şifasını versin
Rabbim beterinden korusun benim kızım hep Alpiş’in kıyafetleriyle büyüdü bugün yıkadım asarken bile ağlayasım geldi içim bir tuhaf oldu 😔 Annesinin içindeki yangını düşünemiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Evlat işte hapşırsa için gidiyor 🥹 genetik bir şey o zaman ben hiç duymamıştım biz de akdeniz anemisi var da pıhtılaşmayı bilmiyorum

Rabbim beterinden korusun benim kızım hep Alpiş’in kıyafetleriyle büyüdü bugün yıkadım asarken bile ağlayasım geldi içim bir tuhaf oldu 😔 Annesinin içindeki yangını düşünemiyorum
Genetik aynen baba tarafından

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sikma cnm canini düzelir inşallah ya noldu Dr ne dedi Ayşenur kan ilacı kullanmiyormusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sikma cnm canini düzelir inşallah ya noldu Dr ne dedi Ayşenur kan ilacı kullanmiyormusun
Daha küçük kan ilacına göre zaten düşen şey hemoglobin yani kan değil kanın içinde bulunan hücre sayısı 🤦🏻‍♀️ normal parmaktan alınan kanda normak çıkıyor damardan alınan kanda pıhtılı şimdi de hem o hem enfeksiyon kan değeri düşmüş doktor yükselmeden 2. Ay aşısı gelse dahi yapmayacak hoş kayradan deneyimliyim onunda aynı kan değeri düşüktü 3. Ayda düzelince o zaman yapmışlardı verem aşısını bakalım bında ne olacak ayın 7 sine kontrole çağırdı tekrar inşallah yükselmiş olur

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük kan ilacına göre zaten düşen şey hemoglobin yani kan değil kanın içinde bulunan hücre sayısı 🤦🏻‍♀️ normal parmaktan alınan kanda normak çıkıyor damardan alınan kanda pıhtılı şimdi de hem o hem enfeksiyon kan değeri düşmüş doktor yükselmeden 2. Ay aşısı gelse dahi yapmayacak hoş kayradan deneyimliyim onunda aynı kan değeri düşüktü 3. Ayda düzelince o zaman yapmışlardı verem aşısını bakalım bında ne olacak ayın 7 sine kontrole çağırdı tekrar inşallah yükselmiş olur
Anladım İnşallah cnm benim yükselir içini ferah tut kayradada öyle olduysa duzeldiyse nazlı kizimizinkide düzelir bitanem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar