Kızlar eşimle kavga ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar eşimle kavga ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,408 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşimle kavga ettim
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Sana olan aşkımın bitmesini istiyorsan senden soğumamı istiyorsan böyle yapmaya devam et de. Fazla bişey söyleme sonra biraz düşünsün bakalım inşallah doğru yolu bulur. Sana yemin etmediği sürece bi daha bakmayacağına dair söz vermediği sürece affetme. Bide gönlünü alması lazım hemen öyle kuru kuruya yırtamaz işin içinden çıkamaz. Benim eşim öyle birşey yapsaydı ben böyle yapardım sende burnundan getir pişman olsun. Bakalım nasıl gönlünü alacak. Burdan yaz merak ederim güzel haberlerini bekliyorum😊
Tmm canım yazarım meraketme

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Bugün eşim ve arkadaşı ve eşi gezmeye gittik avcılara bir from gbi borlink oynama sonra yürüyorduk ve karşıdan iki tane açık mini etekli göğüsler dışarda iki kız geliyordu eşim erkek arkadaşın koluna girip isimle hitap etti hasim diye yani kızlara bak diye bizde eşler olarak anladık ve kızdık yanımda ki kız esine çok kizmadi ama ben aşırı kızdım ve gün boyu yüzüne hiç gülmedim ve şimdi geldik hiç birşey yokmuş gbi davranıyor daha bizim yanımızda böyle öküzün trene bakar gbi kizlara bakıyorlar bu iki arkadas çok sık sık beraberler demek ki biz varken böyle bu şekilde bakıyorlarsa biz eşleri yanında yokken nasıl bakiyorlardir neler yapıyorlar ne bilim bu normal birşey mi yoksa ben mi hormonlardan çok abartiyorum ama yanımda başkasına bakması cok zoruma gitti
Evli bir adamın hiç bir bahanenin arkasına sığınamıycağı kadar büyük bir hata. Aldatmak sayılır. Sesli bir şekilde bunu eşlerinin yannda yapanın zaten ipi kopuktur. Evli karısına değer veren adam bir baska kadina bakamaz. Bununda bir ihanet olduğunu bilir. Bence git ailenin yanına olayı büyüt yoksa seni hafife alır. Birak adamsa zaten gelir gönlünü alir. Yaptığınnda nederece yanlis oldugunu anlar

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Evli bir adamın hiç bir bahanenin arkasına sığınamıycağı kadar büyük bir hata. Aldatmak sayılır. Sesli bir şekilde bunu eşlerinin yannda yapanın zaten ipi kopuktur. Evli karısına değer veren adam bir baska kadina bakamaz. Bununda bir ihanet olduğunu bilir. Bence git ailenin yanına olayı büyüt yoksa seni hafife alır. Birak adamsa zaten gelir gönlünü alir. Yaptığınnda nederece yanlis oldugunu anlar
Şuan ayni evdeyiz ve konuşmuyoruz surat yapıyorum bebek olmasa ben yapicagimi bilirdim sana dedi

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Şuan ayni evdeyiz ve konuşmuyoruz surat yapıyorum bebek olmasa ben yapicagimi bilirdim sana dedi
Cnm senin ailen yok mu valla bırak git en azindan sürünür. Çocuguda göremezsin de. Yenidoğan bebek erginlik çagina kdr devlet tarafndan anneye verilir. Bunu ona söyle. Kalarak kendini hafife aldirma

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Cnm senin ailen yok mu valla bırak git en azindan sürünür. Çocuguda göremezsin de. Yenidoğan bebek erginlik çagina kdr devlet tarafndan anneye verilir. Bunu ona söyle. Kalarak kendini hafife aldirma
Malasef ikinci evliligim olduğu için ailem yok ailem verirken ordan bir tek kefenle cikicaksin dedi şimdi ben nasıl gidiyim 😔 şuan bana küfür etti ve ben aglamamk için kendimi zor tutuyorum 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki ne yapickti küfürü etti girdi elinde telefonla tuvalete çıkmak bilmez zaten kumam olsa bu kdar yakın olurdu telefon elinden hiç düşmüyor

Evet canm 😔

MelekŞeyma

Kayıtlı Üye
rank
Malasef ikinci evliligim olduğu için ailem yok ailem verirken ordan bir tek kefenle cikicaksin dedi şimdi ben nasıl gidiyim 😔 şuan bana küfür etti ve ben aglamamk için kendimi zor tutuyorum 😔

Bilmiyorum ki ne yapickti küfürü etti girdi elinde telefonla tuvalete çıkmak bilmez zaten kumam olsa bu kdar yakın olurdu telefon elinden hiç düşmüyor
Demek ki biliyor o yüzden eziyor seni bence ablan kardeşin falan da mı yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar