Sorum var Kızlar fikir lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar fikir lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikir lütfen
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor üzülüyorum 😔😑
Hiç takma seninde hakkın kafanı dinlemek eşnşe düzgünce konuş bunda gurur kırılacak bir şey yok saçma sapan şeylere sanki kendi lohusa gibi trip yapmasın..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 👍👍

Helal olsun arkadaşım 👏👏👏

Ben ailemle konuşmuyorum sadece bir kız kardeşimle konuşuyorum kız kardesimde evime gelmiyor ben böyle yapayalnızim😔😔
Canımsın benim son olaylardan dolayı konuşmuyorsjn demi Sümeyram. Şu boşanma işi vs🥺

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor

Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor üzülüyorum 😔😑
Bence iki taraf için de orta yolu bulman senin için daha iyi olur. Ailen ile onları incitmeyecek bir üslup ile eşine karşı daha dikkatli davranmalarini hatta farkinda olmadan esinin gururunu incittiklerini onlara bildirerwk konuş derim. Eğer seni seviyorlarsa bunu dikkate alip kendilerine çeki düzen verirlwr. Damatlarinin gönüllerini yaparlarsa kızlarına yani sana çok iyi bakar duygularina önem verir.. ail3ne gitmene de bir sey demez insaAllaj

Son düzenleme:

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bu mantığı anlamıyorum yaa eşin küs diye sen ailenle küsecek değilsin ya bu ne bencillik böyle sen küs ama o ailesi yani saçmalık Allah yardım etsin sana canım tez zamanda eşinde bu bencilikten kurtulurda sana rahatlık verir İnşallah 🤲🏻

Salih'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence iki taraf için de orta yolu bulman senin için daha iyi olur. Ailen ile onları incitmeyecek bir üslup ile eşine karşı daha dikkatli davranmalarini hatta farkinda olmadan esinin gururunu incittiklerini onlara bildirerwk konuş derim. Eğer seni seviyorlarsa bunu dikkate alip kendilerine çeki düzen verirlwr. Damatlarinin gönüllerini yaparlarsa kızlarına yani sana çok iyi bakar duygularina önem verir.. ail3ne gitmene de bir sey demez insaAllaj

Diğer türlü yıpranırsın.

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hiç takma seninde hakkın kafanı dinlemek eşnşe düzgünce konuş bunda gurur kırılacak bir şey yok saçma sapan şeylere sanki kendi lohusa gibi trip yapmasın..

Canımsın benim son olaylardan dolayı konuşmuyorsjn demi Sümeyram. Şu boşanma işi vs🥺
Evet kuzum barıştığım için reddettiler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bosverdim zaten insan kızının veya kardeşinin yuvası yıkılmadı diye üzülür mü demekki bende yanlış yapmıyorum konuşmamakla gerçek yüzlerini gördüm 😔
Orası öyle canım benim verdiğin karar doğru bir karardı ama sen şuan mutlu musun eşinle gerisi boş

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Orası öyle canım benim verdiğin karar doğru bir karardı ama sen şuan mutlu musun eşinle gerisi boş
Evet canım benim bende öyle düşünüyorum doğru karar verdim boşanma davası açmadan önce çok tartışma kavga yapardık yine giderdim anne baba evine ama döndüğümde yine aynı olurdu değişmiyordu ama bu sonuncu da dava açtıktan sonra ciddiyetini anladığı için ona göre davranıyor artık korkmuş gözden çıkarttığımi bazı şeyleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar