Sorum var Kızlar fikir lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar fikir lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikir lütfen
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet canım benim bende öyle düşünüyorum doğru karar verdim boşanma davası açmadan önce çok tartışma kavga yapardık yine giderdim anne baba evine ama döndüğümde yine aynı olurdu değişmiyordu ama bu sonuncu da dava açtıktan sonra ciddiyetini anladığı için ona göre davranıyor artık korkmuş gözden çıkarttığımi bazı şeyleri
Bak doğru adım atmışsın demek ki eşij de yola gelmiş rabbim huzurunu hiç bozmasın inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğimi alip bir haftalığına anneme gitmek istiyorum eşimle annem en son tartıştılar ben gitmek istiyorum diye eşim çok kapris yapıyor bana lohusalıkta çok yıprandım biraz ortam değişikliğine ihtiyacım var eşim de diyor o benim gururumu incitiyor sen beni dinlemeyip oraya gidiyorsun ne yapabilirim ki ailem sonuçta o böyle yapınca gitmeye hevesim kalmıyor üzülüyorum 😔😑
Sonuçta senin ailen canım eşinle arası bozuk diye sende uzak duracak deilsin eşinle güzel bir dinle anlat umarım anlar seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar